Bu Pijamalarla Sokağa Çıkabiliyor muyuz?

Writer: NYX Magazine

Date: 16/09/2021

PAYLAŞ

Hepsi birbirinden tarz dedirten SUWEN, şehre dönüşü yeni sezon ev giyim koleksiyonu için sunduğu %40 indirim ile kutluyor! Evde de stil ve tarz sahibi olmak, moda trendlerini evine yansıtmak isteyenler; stoklar tükenmeden SUWEN’in internet sitesinden ya da Türkiye çapındaki mağazalarından, tüm istediklerini avantajlı alıyor.

SUWEN, 13 Eylül 2021 Pazartesi günü başlayan ve ay sonuna kadar devam eden, hem www.suwen.com.tr web sitesinde, hem de Türkiye çapındaki tüm SUWEN mağazalarında, yeni sezon ev giyim koleksiyonu için sunduğu %40 indirim ile eve dönüş keyfini alışverişinize taşıyor.

SUWEN’in bu koleksiyonu ile ev giyimindeki tarzın da, uyku konforun da artacak, %40 indirim ile istediğin tüm parçalara daha uygun fiyatta ulaşacaksın! Modern, cesur, zamansız desenleri ve renkleri, kimi zaman klasik, kimi zaman eğlenceli modelleri ile öne çıkan SUWEN’in yeni sezon ev giyim koleksiyonu, yumuşak dokuları, terletmeyen kumaşları, geniş beden çeşitliliğini de kapsayan parçaları ile tam da size göre! Ev giyim alışverişleriniz için ihtiyaçlarınızı tamamlarken tarzınızı da tamamlayan parçalar arıyorsanız, SUWEN mağazalarına ve https://www.suwen.com.tr/ adresli online alışveriş sitesine bakmayı unutmayın!

PAYLAŞ