Bu Tatil Size Özel

Writer: NYX Magazine

Date: 05/05/2021

PAYLAŞ

Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alarak Mayıs ayında Bodrum Haremtan Koyu’nda kapılarını açan METT Hotel & Beach Resort Bodrum,  farklı tip ve yapıdaki loft ve villaları ile, bu yaz kişiselleştirilmiş tatilin adresi.

Rafine, zarif, rahat ve yepyeni bir otel koleksiyonu olan METT Hotels & Resorts’un tüm dünyadaki ilk oteli olan METT Hotel & Beach Resort Bodrum, otel odalarının yanı sıra, loft daireleri ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilen özel villaları ile, konuklarına bütünüyle kişiselleştirilmiş, sadece aile ve dostlarla bir arada olarak yaşanacak eğlenceli ve konforlu bir tatil deneyimi sunuyor. 

Telaşsız hizmet stili, minimalist, bohem-şık tasarımıyla tam bir Akdenizli olan METT Bodrum’da, uçsuz bucaksız bir Ege manzarasına hakim, denize çok yakın olan loft daireler; açık mutfakları, geniş terasları ve stüdyo tarzı tasarımları ile daha çok küçük arkadaş gruplarının tercihi. Gün boyu sahilde kendi özel kabanınızda güneşlenip eğlenirken, dilerseniz özel DJ ve tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenecek “butler”ınız size hizmet verebiliyor.  

Villanıza özel catering hizmeti

Otelde, farklı büyüklükte villa seçenekleri de mevcut.  Tümü tam donanımlı mutfak ve Apple TV içeren villalar, ailelerin kendi içlerinde sosyalleşebileceği ve kalabalıklara karışmadan kendi bahçe, teras ve havuzlarında tüm otel hizmetlerini alarak yazın keyfini çıkarabilecekleri bir seçenek getiriyor.  

Villalara verilen hizmetler arasında tüm temizlik ve hijyen hizmetlerinin yanı sıra, kendi özel alanınızda sunulan Moi Spa’nın terapi ve bakımları da yer alıyor. Diğer yandan, zengin yeme-içme çeşitliliği ile ön plana çıkan otelin farklı restoranlarından catering imkanı da sunuluyor. Folie’nin Provensal tatları, Otto’nun Türk yemekleri veya MOOD Lounge’un Pan-Asya tabaklarından sipariş edebilir ya da kendi mutfağınızda ailece yemek yapıp keyifli sofraları paylaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Villanızda konuk ağırlayacağınız özel günlerde ise, tercih ettiğiniz restorandan catering servisi de hizmetinizde olacak.   

Deniz manzaralı, özel bahçeleri ve bahçelerinde gölge altında yemek alanları, bazılarında ise özel yüzme havuzları bulunan 3 katlı villalar, büyük arkadaş grupları ve daha kalabalık aileler için gerekli olan geniş mekanı ve kişiye özel gizliliği en iyi şekilde sağlarken, uzun konaklamalarda tam bir güven ve konfor ortamı sunuyor. 

PAYLAŞ