Burada Yaz Başka Yaşanıyor

Writer: NYX Magazine

Date: 03/07/2024

PAYLAŞ

Swissôtel The Bosphorus içinde yer alan Hint restoran zinciri Madhu’s, yaz aylarının gelmesiyle birlikte geniş terası ve özel menüleriyle deneyimsel bir yaz akşamı sizi bekliyor. 

Londra’nın en ünlü ve lüks lokasyonlarında bulunan ve Londra dışında sadece Swissôtel The Bosphorus, İstanbul içerisinde yer alan Madhu’s terasa taşınıyor! 

Görkemli iç mimarisi, yüksek standartlı servis anlayışı, kalitesi ve Hint yemeklerinin en özel seçeneklerini sunan Madhu’s, özel dekore edilmiş terası ve ambiyansıyla yaz aylarında da vazgeçilmez oluyor.  

Group Executive Chef Amaardeep Anand’ın hazırladığı ve 4. Jenerasyon Geleneksel Hint Mutfağının en özel seçeneklerini sunan Madhu’s “Hint yemeği ağır olur” ya da “Hint yemeği yazın yenmez” gibi gastronomi üzerinde doğru bildiğimiz yanlışları da menüsüyle yıkıyor!

DJ performanslarının da terasa taşındığı, 280 -300 çeşit zengin şarap menüsünün ve mimari olarak da oldukça geniş bir kavın yanı sıra misafirler için Türkiye’nin en büyük ‘humidor’ dolabının bulunduğu Madhu’s yazın en keyifli anlarının ortak adresi oluyor. 

PAYLAŞ