Cannes Dizi Film Festivali’nde Herkesi Büyüledi

Writer: NYX Magazine

Date: 13/04/2024

PAYLAŞ

Fransa’nın incisi Cannes, yine dünya sinemasının en önemli buluşma noktalarından biri oldu. Bu yıl Cannes Dizi Film Festivali’nde, Türkiye’nin sevilen yapımı Kızılcık Şerbeti’nin oyuncuları ünlü moda tasarımcısı Zeynep Kartal’ın tasarımlarıyla geceye damga vurdu. Sabit Akkaya ve ekibi, Balmain Paris Hair Couture & Maria Nila sponsorluğunda, saç ve makyaj imzasıyla Cannes’da yer alan ilk Türk kuaför olma unvanını ve gururunu bir kez daha yaşadı.

Fransa’nın eşsiz güzelliğiyle ünlü Cannes şehrinde, Hotel Martinez’in efsanevi atmosferinde gerçekleşen bu özel etkinlik, dizi dünyasının gözbebeği oldu. Kızılcık Şerbeti’nin başarılı oyuncuları Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç, Feyza Civelek, Barış Kılıç, ve Doğukan Güngör, saç ve makyajlarıyla sevenlerini büyüledi.

Bu özel atmosferde, oyuncuların saç ve makyajlarından sorumlu Türkiye’nin önde gelen değerli markalarından olan Sabit Akkaya ve ekibi, Balmain Paris Hair Couture ve Maria Nila’nın destekleriyle kusursuz bir görünüm sundu. Aynı zamanda, dizi oyuncularının kıyafetleri ise ünlü moda tasarımcısı Zeynep Kartal tarafından özel olarak tasarlandı, tam anlamıyla bir görsel şölen yaşandı.

Kızılcık Şerbeti oyuncuları ve ekibi, bu yıl Cannes Dizi Film Festivali’nde adeta birer yıldız gibi parladılar. Medya mensuplarının ve sinema tutkunlarının, ilgisi oldukça yoğundu.

PAYLAŞ