Church’s X Miu Miu İş Birliği

Writer: NYX Magazine

Date: 04/10/2023

PAYLAŞ

Miu Miu, Sonbahar/Kış 2023 sezonu için Church’s Shoes ile iş birliği yaptığını duyurmaktan mutluluk duyuyor. Bu iş birliği, Church’s markasının köklü mirasının resmiyetini Miu Miu’nun temsil ettiği özgür ruhla birleştiriyor. Fotoğraf çekimlerinde kullanılan berjer koltuk Miu Miu’nun vintage kumaşıyla zengin bir şekilde döşeniyor.

Miu Miu hazır giyim koleksiyonu ile Church’s X Miu Miu brogue ve double monk strap ayakkabı modellerini giyen modeller farklı pozlar ve jestlerle dikkat çekiyor. Koltuğun ve verilen pozların rahatlığı, tasarımların kibar ve geleneksel algısıyla tam bir tezat oluşturuyor.

Fırçalanmış parlak deri, klasik siyah ve tütün tonlarında üretilen Church’s X Miu Miu koleksiyonu ilhamını aldığı orijinal modellerden daha yuvarlak ve daha geniş tasarlanıyor. Deri yerine şekillendirilebilir, kaymaz ve daha sportif kalıplanmış kauçuk taban kullanılırken her iki tarzı da karakterize eden tırtıklı desen yerini koruyor. Ayakkabıların dillerinde ve tabanların yanlarında kabartmalı Miu Miu logosu ve iç tabanlarda basılı Church’s X Miu Miu logosu yer alıyor. Çift kayışlı ayakkabılar, Church’s’ün İngiliz kökenlerini vurgulayan klasik kanat ucu motifiyle süsleniyor.

Miu Miu’nun geleneksel ve çağdaş arasındaki özgün çizgisi devam ediyor. Alışılmış olanın konfor alanı aynı anda hem övülüyor hem de yeni bir şey yaratmak için altüst ediliyor.

Chuch’s X Miu Miu ürünleri 29 Ağustos’tan itibaren miumiu.com’da ve 6 Eylül’den itibaren Miu Miu mağazalarında satışa sunulacak.

PAYLAŞ