Çikolata Yapmak Sanattır

Writer: NYX Magazine

Date: 05/05/2021

PAYLAŞ

“Çikolata yapmak sanattır” inanışı ile yola çıkan Patiswiss Handmade Chocolates, Ramazan Bayramı’nda da sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin tercihi olacak. Patiswiss; tüm kutulu, tablet ve atıştırmalık özel el yapımı çikolata çeşitleri ile bayram keyfini doyasıya yaşatmayı amaçlıyor. 

Patiswiss Handmade Chocolates özenle hazırlanmış ürünlerine https://www.patiswiss.com.tr/ internet sitesinin yanı sıra, Ankara Merkez fabrika satış mağazasından, Esenboğa Havalimanı’ndaki satış noktalarından, Migros, Macrocenter gibi seçkin marketlerden, Trendyol, Hepsiburada gibi online siteler ve Getir Büyük, İstegelsin gibi platformlardan ulaşabilirsiniz. 

Patiswiss Handmade Chocolates özel lezzetleri ile Ramazan Bayramı’nda da sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin ilk tercih ettiği markalardan biri olacak. Patiswiss;  Swiss Orange Collection serisinde en taze ve kaliteli portakalları seçerek, özel tekniklerle ürettiği portakal dilimlerini sütlü, bitter, beyaz ve ruby çikolatalar ile buluşturmaya devam ediyor.  Risus Lemon & Risus Orange Stick serilerinde ise çok şık bir kutu içerisinde sunulan gerçek çikolata kaplı portakal ve limon çubukları da sevdiklerinizi mutlu etmek için güzel bir alternatif olacak. Dört farklı çikolata çeşidi ve özel reçeteler ile hazırlanmış hindistan cevizli, çilekli, naneli, frambuazlı, limonlu ve fesleğenli alternatiflere ek, gianduja ve kakao nibli dolgulu çikolatalardan oluşan Heart Collection kalpli çikolata serisi de sevginize bu bayram eşlik edecek. 

Finest Collection, Classic Special ve Great Collection gibi karışık çikolata serilerinde ise nefis sütlü ve bitter truffle çeşitleri, şeflerin özenle hazırladığı el yapımı kesme ganaj ve yoğun fındık tadıyla nokatonun sığdığı mutluluk dolu karışık çikolataları içeren kutular bu bayramda da içten bir gülümseme yaratacak. Her bayramın unutulmaz klasiği olan madlen çikolata çeşitleri için ise Patiswiss Madlen Creation serileri hem ağızları tatlandıracak hem de bayram keyfinizi artıracak. 

Patiswiss Handmade Chocolates özenle hazırlanmış ürünlerine https://www.patiswiss.com.tr/ internet sitesinin yanı sıra, Ankara Merkez fabrika satış mağazasından, Esenboğa Havalimanı’ndaki satış noktalarından, Migros, Macrocenter gibi seçkin marketlerden,  Trendyol, Hepsiburada gibi online siteler ve Getir Büyük, İstegelsin gibi platformlardan ulaşabilirsiniz.

 PATISWISS’TEN KURUMSAL ÇÖZÜMLER 

Ayrıca tecrübeli ustaların el yapımı becerilerini, yüksek gıda güvenliği ve kalite standartları ile bir araya getiren Patiswiss; çalışanlarına ve özel müşterileri için Ramazan Bayramı’nda tatlı bir sürpriz yapmak isteyen kurumlar için de özel logolu ürün ve paketler organize ediyor. Şirketler için özel olarak hazırlanmış kutular Patiswiss’in özel soğuk zincir araçları ile Türkiye’nin 81 ilindeki istenilen her noktaya ulaştırılabiliniyor. 

PAYLAŞ