Conrad İstanbul Bosphorus’ta Tüm Etkinlikler EventReady Güvencesinde

Writer: NYX Magazine

Date: 18/08/2020

PAYLAŞ

Conrad İstanbul Bosphorus, iş toplantılarını keyfe dönüştürmek; düğün, kokteyl, nişan, doğum günü gibi özel kutlamaları, açık havada bir yaz gecesi rüyası tadında geçirmek isteyenleri, eşsiz Boğaz manzarasına sahip Panoramik Teras’ına ve Bosphorus Lounge’una davet ediyor. Hilton CleanStay programının bir parçası olan EventReady ile etkinliklerde hijyeni üst seviye taşıyan Conrad, Hilton misafirperverliğinden ödün vermeden, konukları için güvenli ve konforlu bir kutlama ortamı sunuyor.

Şehrin tam kalbinde, İstanbul Boğazı’na hakim bir konumda yer alan Conrad İstanbul Bosphorus, yaz etkinliklerini unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyenleri eşsiz boğaz manzarasına sahip mekanları Bosphorus Lounge ve Panoramik Teras’a davet ediyor. Hilton’un etkinlik deneyimini daha ileri bir noktaya taşımak için geliştirdiği EventReady programı da Conrad’da gerçekleşen etkinliklerde hijyeni üst seviyeye taşıyor. Fiziksel mesafe kurallarından ilham verici yemek sunumlarına, üst düzey hijyen prosedürlerinden planlama esnekliğine kadar bir dizi önlemi içeren program, sunduğu yenilikçi çözümlerle etkinliklerin güvenli ve konforlu bir şekilde geçmesine olanak sağlıyor.

EventReady ile düğünden, nişana; kokteylden iş toplantılarına tüm etkinliklerde üst düzey önlemler

Conrad’ın da iştiraki olduğu, Hilton CleanStay programı ile sektöründe fark yaratan Hilton otelleri, EventReady programını yeni dönemde gerçekleşecek etkinlikler için geliştirdi. CleanStay özelliklerini taşıyan Hilton EventReady, şirketin kısa bir süre önce başlattığı ve kapsamlı bir araştırma ve geri bildirim süreci sonucunda şekillendirilen Hilton CleanStay programının bir sonraki aşaması oldu.

Sosyal mesafeye uygun olarak düzenlenen açık ve kapalı alanlar, dezenfektasyon sonrası ilk kez misafirler tarafından açılacak mühürlü toplantı odaları, kapasiteye uygun misafir kabulü, çay ve kahve ikramının ve açık büfe servisinin personel tarafından yapılması, yemeklerin kapalı olarak servis edilmesi, çatal bıçak gibi servis ekipmanlarının paketli olarak sunulması, menülerde QR kod uygulaması, kapalı alanlar için etkinlik öncesi tüm misafirlere maske kontrolü yapılması ve maskesi olmayanlara temin edilmesi ve tüm alanların belirli aralıklarla havalandırılması gibi pek çok önlemi içeren program, konukların kendilerini güven içinde hissedebilecekleri yeni bir etkinlik deneyimi sunuyor.

PAYLAŞ