Cruella Muhteşemliği Şimdi M·A·C’te

Writer: NYX Magazine

Date: 16/06/2021

PAYLAŞ

Özgün. Eşsiz. Asla pişmanlık duymayan… Elbette Cruella de Vil’den bahsediyoruz; Oscar® ödüllü Emma Stone tarafından canlandırılan Disney’in efsanevi karakterinin ilk isyankar günlerini konu alan “Cruella” filmi yakında vizyona giriyor. 

M·A·C tarafından, koyu kırmızı dudakları ve yoğun siyah-beyaz gölgeleriyle kreatif ve kötü şöhretli moda ikonundan ilhamla hazırlanan ve 70’ler Londra’sının punk-rock dönemini mükemmel bir şekilde yansıtan Disney Cruella Koleksiyonu’nu keşfedin! 

M·A·C Makyaj Sanat Direktörü Terry Barber   koleksiyonu, “Karşıt kültür öğelerini yeniden trend haline getirirken, M·A·C ‘in başlangıçta onu başına buyruk bir marka yapan cesur “kendin yap” mottosuna geri dönüşünü ve dönüşümünü hissettiriyor.” sözleriyle tanımlıyor. 

Sınırlı sayıda üretilen göz, dudak ve ten ürünlerinden oluşan bu asi ve göz alıcı seri, modaya düşkün en sevdiğimiz Cruella karakterinin yeni filmindeki kötü şöhretinin yükselişini kutluyor. Cruella her zaman trendlere öncülük ederek, isyankarları, dışlanmışları, uyumsuzları ve kural çiğneyenleri temsil ediyor! 

Cruella’nın ekrandaki görünümlerini oluşturmak için kullanılan gölgeler ve sanat yönetmenliğinden dokunuşlar barındıran, punk-rock kırmızısı ve metalik tonlardan oluşan bu göz alıcı koleksiyon, ikonik görünümüne gönderme yapan özel iki renkli ambalaj tasarımıyla satışa sunuluyor. Barber “Yeni jenerasyona sunulan büyüleyici bir yaklaşım.” olduğunu belirtiyor. 

Siz de bu trendi kaçırmayın!

PAYLAŞ