D-Resort Göcek’te “Kendini Yenile”

Writer: NYX Magazine

Date: 10/03/2021

PAYLAŞ

D-Resort Göcek, Göcek’in muhteşem tabiatında, ayrıcalıklı bir tatil deneyimi yaşamak, misafirlerine doğanın her anını deneyimletmek ve butik tatil anlayışıyla konaklama keyfi yaşatmak amacıyla dört mevsim hizmet veriyor. D-Resort Göcek, ilkbaharın ilk ayında doğayla birlikte canlanmak isteyenler için Diyetisyen Müge Bozok ile 1-5 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceği “Retreat Yourself” kampı ile konuklarına unutulmayacak bir deneyim vadediyor.

Göcek’in eşsiz doğasında, geniş bir alanda yemyeşil bahçeleri, gurme restoranları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkeziyle ayrıcalıklı bir hizmet yaklaşımıyla dört mevsim hizmetin adresi; D-Resort Göcek… Butik tatil anlayışıyla konuklarına keyifli zaman geçirirlerken aldığı önlemlerle de güvende bir tatil ortamı sunuyor.

Baharın gelişiyle doğanın canlanan yüzünü Göcek’in muhteşem atmosferinde deneyimlemek hem bedenini hem de ruhunu tazelemek isteyenlerin adresi olan D-Resort Göcek, Diyetisyen Müge Bozok ile 1-5 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceği “Retreat Yourself” kampıyla sağlıklı bir kaçamak yapmak isteyenleri bir araya getiriyor. “Retreat Yourself” kampına katılanlar, Diyetisyen Müge Bozok’tan alacakları sağlıklı yaşam workshoplarının yanı sıra beş gün boyunca sağlıklı detoks içecekler, ana öğün ve atıştırmalıkların yer aldığı programla Göcek’ten toksinlerinden arınarak ayrılacak. Doğada yapılacak yürüyüş ve bisiklet turlarının yanı sıra pilates, yoga gibi ruhunuza da iyi gelecek aktivelerin yanında kendini şımartmak isteyenler için D-Spa deneyimi de sunuyor.

D-Resort Göcek, kalabalığın olmadığı, temiz ve huzurlu havasında nefes almak, yemyeşil bitki örtüsüne karışan sakinliğinde yenilenmek isteyenleri bekliyor.

PAYLAŞ