Day Dreaming Koleksiyonu ile Hayallere Yolculuk

Writer: NYX Magazine

Date: 26/09/2020

PAYLAŞ

Her gününüz ve geceniz Seasons Candle doğal soya mumları ile daima parlasın! Işıl ışıl tasarımların tüm güzel dileklerle buluştuğu ‘Day Dreaming’ serisi ile sevdiklerinize aşkı, başarıyı, hayallerini, mutluluğu, şansı ve beklediği tüm dilekleri hediye edebilirsiniz.

Day Dreaming serisi, harf tasarımlı seçenekleriyle sizi ve sevdiklerinizi daha özel hissettirip ortamlarınıza güzellik katarak, pozitif enerji veren ve iç açan doğal esansiyel kokularıyla adeta sizi hayal dünyasına götürüyor. En iyi şekilde muhafaza etmeniz için cam kapaklı ürünlerde sunulan bitkisel soya mumları, egzotik reçine, bergamot, odun, vanilya ve beyaz çiçek kokularıyla oriental bir kokuya sahiptir. Etrafa ferah, masum, enerjik ve ilham veren kokular yayan Day Dreaming ürünleri 60+ saat yanma süresine sahiptir.

Hiçbir şekilde kimyasal içermeyen bitkisel mumları gözetiminiz altında çocuklarınızın ve sevimli dostlarınızın bulunduğu ortamda da kullanabilirsiniz. Kullanım esnasında is yapmayan ve kanserojen madde barındırmayan Seasons Candle soya mumları, soluduğunuz havayı asla tehdit etmemektedir.

Doğanın bütünlüğünden ilham alarak geri dönüşümlü hediye kutuları içerisinde, %100 pamuktan yapılmış doğa dostu bez keseler içinde şık bir ambalajla sunulan ürünleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Seasons Candle Co. ürünlerine instagram üzerinden seasonscandleco hesap adıyla veya shopier.com/seasonscandleco online alışveriş sitesinden ulaşmanız mümkün.

Seasons Candle %100 Bitkisel Soya Mumları ile kurduğunuz tüm hayaller yıldızlar kadar parlak olsun!

PAYLAŞ