Deniz Esintilerini Sunumlara Taşıyor

Writer: NYX Magazine

Date: 11/07/2023

PAYLAŞ

Dünyaca ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan sıra dışı koleksiyonları, benzersiz ürün kalitesi ve zengin ürün gamı ile HoReCa dünyasında köklü bir yer edinen premium porselen markası Bonna, ödüllü tasarımlarına her geçen gün yenilerini ekliyor. Bonna’nın German Design Award 2023’ten ödül alan koleksiyonu Sphere Ocean, el boyaması rengi ile deniz esintilerini sunumlara taşırken, taşlanmış görünümü ile alışılmışın dışında rustik bir alternatif olarak sofralarda yerini alıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek %100 HoReCa markası Bonna, German Design Award 2023’ten ödül alan koleksiyonu Sphere Ocean ile deniz esintilerini tüm doğallığıyla sunumlarınıza taşıyor.  El boyaması tekniğinin özgünlüğüyle tasarlanan Sphere Ocean, bu yaz özenli tarifleri günümüz doğallığında bir sunuma kavuşturacak.

Etkileyici ton geçişleri ve taşlanmış görünüme sahip zengin sır bitişiyle alışılmışın dışında rustik bir alternatif olarak sofralardaki yerini alan Sphere Ocean, kadım çömlekçilik geleneğinden besleniyor. Alman Tasarım Ödülü’nün birinci sınıf uluslararası jürisi tarafından ödüllendirilen bu göz alıcı koleksiyon,13 ayrı parçadan oluşuyor. Tüm görkemiyle lezzetli tariflere eşlik edecek olan Sphere Ocean bu yazın favorileri arasında yerini alıyor.

Tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor

20 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 95 bin metrekare alana kurulu Bilecik-Pazaryeri fabrikası ve 10 bin metrekare kapalı alana sahip Çayırova fabrikasında yıllık toplam 40 milyon parça ürünü sektörle buluşturan Bonna, ezber bozan ve sıra dışı tasarımları ile tüm dünyada dikkatleri üzerine çekiyor. Bünyesinde yetenekli ve deneyimli bir tasarım ekibi bulunduran marka ayrıca Uzak Doğu’dan Avrupa’ya yabancı tasarımcılarla da iş birliklerini sürdürüyor. Şeflerin ihtiyaçlarına yanıt veren, sunumlarına ince dokunuşlar getiren, eşsiz ve Bonna’ya özgü koleksiyonlara hayat veren marka, bu başarılarını ise aldığı ödülle taçlandırıyor.

PAYLAŞ