Dondurmalı Kahveler

Writer: NYX Magazine

Date: 18/07/2021

PAYLAŞ

14 Temmuz itibariyle İstanbul’da Kanyon, Palladium, Tophane, Moda, Nişantaşı reserve, Koşuyolu park, Vadi İstanbul AVM, Istinye park AVM, Hilltown reserve, Bebek, Kadıkoy Çarşı mağazalarında. Ankara; One Tower, Bilkent reserve, İzmir’de Alsancak Reserve, Antalya’da ise Terracity’de  satışta!

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks, yaz mevsimine lezzet katmaya devam ediyor. 

Yaz mevsiminin favorisi dondurmayı, lezzetli kahvesi ile buluşturan Starbucks yeni iki lezzetini özel bardaklarında misafirlerin beğenisine sunuyor. 


2 shot espresso ve 1 top vanilyalı dondurma ile hazılanan Affogato ile Cold Brew ve 1 top vanilyalı dondurma ile hazırlanan Cold Brew Float, seçili mağazalarda misafirlerini bekliyor!

Ürünlerin satışa sunulduğu seçili İstanbul mağazaları Kanyon, Palladium, Tophane, Moda,  Nişantaşı reserve, Koşuyolu park, Vadi İstanbul AVM, Istinye park AVM, Hilltown reserve, Bebek, Kadıkoy Çarşı. Ankara; One Tower, Bilkent reserve, İzmir’de Alsancak Reserve, Antalya’da ise Terracity.

PAYLAŞ