Dünyaca Ünlü Bitkisel Süt Markası Oatly, Türkiye Pazarına Espressolab ile Giriyor

Writer: NYX Magazine

Date: 20/02/2024

PAYLAŞ

Türkiye’nin en yenilikçi kahve zinciri Espressolab yaptığı global iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. 11 ülkede 213 mağazasıyla kahve tutkunlarına en değerli kahve çekirdekleriyle hazırlanmış özel lezzetler sunan Espressolab, hayvansal gıda yerine yulaftan bitkisel bazlı süt üreten dünyaca ünlü Oatly sütü mağazalarında misafirlerine sunacak.

Gurme kahve kültürünü dünyanın dört bir yanındaki kahve severlerle buluşturan Espressolab, global bir marka olma yolunda ilerlerken yaptığı iş birlikleriyle de dikkat çekiyor. Türkiye’de ve 11 farklı ülkede kahve severlere sıra dışı bir deneyim yaşatan Espressolab, geliştirdiği yenilikçi iş modelleriyle global bir marka olma yolculuğunda da emin adımlarla ilerliyor. 3. nesil kahve akımının dünyadaki önemli temsilcilerinden biri haline gelen Espressolab, dünyaca ünlü bitkisel süt markası Oatly ile yaptığı işbirliği ile markanın bitkisel bazlı süt ürünlerini Türkiye’de ilk kez kendi mağazalarında kullanmaya başlıyor. 

Espressolab ile Yulaf Sütlü Kahvenin Keyfini Çıkarın!

Türkiye pazarına Espressolab ile adım atan Oatly, zengin içeriğiyle kahveye eşlik edecek. Türk damak tadına uyumlu, içeriğinde süt ürünleri, soya, fındık, gluten, GDO ve katkı maddesi içermeyen Oatly, yulaf sütü kullanmayı arzu ettiğiniz her reçetede kullanılabilecek ve en keyifli lezzetlere değer katacak.

Deneyim odaklı, içinden hayat geçen konseptler yaratmayı amaçlayan ve bu kapsamda mağazalarını oluşturan Espressolab, kahve alnındaki uzmanlığıyla misafirlerine farklı iş birlikleri sunarak “mağazacılık” deneyimini zenginleştirmeye devam edecek.

PAYLAŞ