Yaz Davetlerinin En Gözde Elbiseleri…

Writer: NYX Magazine

Date: 08/07/2020

PAYLAŞ

Agua By Agua, All Things Mochi, Elena Makri, Sir The Label, Stefania Vaidani’nin de aralarında yer bulunduğu ünlü markaların yaz koleksiyonları exclusive olarak Beymen’de… 

Agua By Agua Bendita

2020 yaz sezonunda Beymen’in exclusive markaları arasına katılan Agua By Agua Bendita, Kolombiya kültürünün sıcaklığını sezona taşıyor. Koleksiyonlarıyla yerel zanaatkârları ve kadın üreticileri destekleyen marka, çiçek desenleri ve geleneksel el işlemeleriyle zenginleşen bohem elbiseleri ile haute couture’ü plaj stiline uyarlıyor.

All Things Mochi 2020 Yaz Koleksiyonu
All Things Mochi 2020 Yaz Koleksiyonu

Tasarımcı Ayah Tabari, dünyanın farklı kültürlerinden esinlendiği All Things Mochi 2020 Yaz Koleksiyonu ile modaseverleri kültürler arası bir yolculuğa çıkarıyor. Çağdaş tasarımları geleneksel nakış teknikleriyle harmanlayan koleksiyon, gündüzden geceye kolaylıkla taşınan plaj elbiseleri, crop bluzlar ve volanlı etekleri ile Beymen’de…

Sir The Label, 2020 Yaz sezonu

Avustralyalı marka Sir The Label, 2020 Yaz sezonunda Beymen’de modaseverlerle buluşan koleksiyonu ile ister plajda ister şehirde, gündüz ya da gece günün her saati için sofistike tasarımlar sunuyor. Koleksiyon, cesur sırt dekolteleri ve işleme detaylarıyla dikkat çekiyor.

Alex Perry ve Alexis
Victoria Beckham ve Tadashi Shoji

Victoria Beckham’ın kendi adını taşıyan markası, bu sezon nostaljik siluetlerin hakimiyetinde. Koleksiyondaki feminen ve romantik elbiseler, 2020 yazının gözde tasarımları arasında yer alıyor.

Fırfırlar ve tül katmanlardan oluşan pastel tonlardaki tasarımları ile Tadashi Shoji.

PAYLAŞ