DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇIMIZ EMRE ERTÜRK’ÜN ÇANTA MAĞAZASI EMRENY AKMERKEZ’DE AÇILIYOR

Writer: NYX Magazine

Date: 29/11/2023

PAYLAŞ

Uluslararası ödüllü dünyaca ünlü sanatçı Ressam ve Moda Tasarımcısı Emre Ertürk’ün çanta mağazası EmreNY, Pop-up konsepti ile 1 Aralık 2023 Akmerkez’de açılıyor. Ertürk’ün tasarladığı çantalar doğa dostu materyaller ile tasarlanıp üretildi.

Dünyaca ünlü sanatçımız, ressam ve moda tasarımcısı Emre Ertürk, EmreNewYork (EmreNY) çanta mağazasını, 1 Aralık’ta bu yıl 30. yılını kutlayan Akmerkez’de açıyor. Ertürk’ün tasarladığı el çantaları, havayolları onaylı kedi ve köpek taşıma çantaları, geri dönüşebilen doğa dostu materyaller ile tasarlandı.

EMRENEWYORK ÇANTA 23. YILINI KUTLUYOR                                              

Özel tasarımları ile adından söz ettiren EmreNewYork Çanta, bu yıl 23. Yılını kutluyor. EmreNY, yeni mağazası ile Akmerkez’in 30. Yılı kutlamalarına özel olarak, kedi ve köpek sahiplerine, özgün tasarım çanta severlere sürpriz bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor. Pu, vegan deri ile dana derisi karışık tasarlanan, EmreNY çantalarını ilk destekleyen ünlüler arasında Ahmet Ertegün, Teresa Heinz Kerry,  Britney Spears, Beyonce, Kate Hudson, Milla Jovovich, Robert De Niro, Leonardo Di Caprio, Meera Gandhi, Kathleen Kennedy gibi dünyaca ünlü önemli isimler yer alıyor.

Ertürk, “Küresel iklim krizinin etkilerini her geçen yıl daha fazla hissediyoruz. Dünyamızda doğa ile yaptığımız savaşı kazanırsak kaybetmiş olacağız bu nedenle tasarımlarımı doğa dostu, sürdürülebilir ürünlerden üretiyorum. Bu bilinci herkese aşılamak istiyorum” dedi. Ertürk, Akmerkez’de satışta olan çanta tasarımlarının fiyatlarını ulaşılabilir, lüks fiyat segmentinde sunduklarını da sözlerine ekledi.

PAYLAŞ