EŞSİZ BODRUM MANZARASINDA LEZZET YOLCULUĞUNA DAVET

Writer: NYX Magazine

Date: 06/07/2023

PAYLAŞ

Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’un Demirbükü Koyu’nda yer alan ve açılmasının üzerinden geçen sürede kendisine geniş bir hayran kitlesi oluşturan Loft Elia Restaurant, Şef Deniz Aşan yönetimindeki mutfağı ile tatilcileri unutulmaz bir gastronomik yolculuğa çıkarıyor.

Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’un Demirbükü Koyu’nda yer alan ve açılmasının üzerinden geçen sürede kendisine geniş bir hayran kitlesi oluşturan Loft Elia Restaurant, lezzet tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor.

Loft Elia Restaurant, Şef Deniz Aşan yönetimindeki mutfağı ile tatilcileri unutulmaz bir gastronomik yolculuğa çıkarıyor. Doğal ve taze ürünlerle hazırlanan enfes yemekler, muhteşem manzara eşliğinde konuklara unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Bodrum Loft’un içerisinde yer alan Loft Elia Restaurant, geniş yemek kültürü deneyimi ve zengin menüsüyle Loft Elia, Bodrum’un en popüler restoranları arasında kendine önemli bir yer edindi.

Avangart Ege mutfağının yorumlandığı Loft Elia, misafirlerine kendi bahçelerinde yetiştirilen doğal ürünler, çeşitli Ege otları, yerel deniz ürünleri ve açık ateşte pişirilen etlerden oluşan özgün lezzetler sunuyor. İslenmiş semiz otu, Arapsaçı otlu kalamar, Ezine peynirli dana bonfile, Yaz türüflü Bodrum lokum pilavı, Çalkama (otlu börek) ve Rezeneli sepet peyniri gibi imza lezzetleriyle tatilcilerin damaklarında unutulmaz bir tat bırakıyor.

Menüsü bulunduğu koyun mavi sularına eşlik eden zeytin ve çam ağaçlarının huzur veren gölgesinden ilham alarak hazırlanan Loft Elia, adını da yörenin simgesi ‘zeytin’den alıyor.

Bodrum’un en yeni turizm tesislerinden biri olarak her yaz sezonunda tam dolulukla kapılarını açan Bodrum Loft misafirlerini ağırlarken, tatil köyünün içerisinde tüm bölgeye hizmet verecek şekilde konumlandırılan Loft Elia Restaurant da eşsiz manzarasıyla unutulmayacak bir akşam yemeği için zengin menüsünü tatilcilerle buluşturmaya devam ediyor.

PAYLAŞ