ETRO İlkbahar Yaz 2021 Koleksiyonu

Writer: NYX Magazine

Date: 25/03/2021

PAYLAŞ

Dünyaca ünlü İtalyan markası ETRO, klasikRiviera tarzını dinamik dokunuşlarla yorumladığı 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile moda tutkunlarını büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor. Markanın kadın koleksiyonlarının kreatif direktörü Veronica Etro’nun İtalya’nın hayat dolu yaşam tarzından ilham alarak hazırladığı koleksiyon, moda evinin köklerine saygı duruşu niteliği taşıyor. 

Halatlardan çapaya, yelkenlilerden deniz kabuklarına marin temalı motiflerin hakimiyetindeki ETRO 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda, markanın ikonik Pegasus siluetinin yeni versiyonu Pegasus Triton, tişört ve kısa trikolarda logo olarak yer alıyor. İtalyan saraylarının görkemli fresklerini anımsatan Etro arşivine ait desenler, tasarımlara zamansız bir güzellik katarken, modaevinin imzası şal desen monokrom siluet ile karşımıza çıkıyor. Bermuda pantolonların büstiyer ve blazer ceketlerle tamamlandığı koleksiyonda kaftan pantalon takımlamalar, desenli ipek elbiseler, vintage bikinilerle kombinlenen şort ve etekler dikkat çekiyor. İleri dönüşüm tekniğiyle üretilen denimler ve havlu kumaş tunikler, teknoloji ile el işçiliğini bir araya getiriyor.  Koleksiyonun renk paletinde ise mavi, beyaz ve kırmızının yanı sıra; sarı, turkuaz, turuncu, somon, lavanta, nane yeşili tonları öne çıkıyor. 

Hasır sepetler, zincirli ve halatlı kemerler, ip bağcıklı sandaletler, renkli boncuklarla zenginleşen kolye ve choker’lardan oluşan aksesuar grubu tasarımların enerjisini daha da yükseltiyor. 

ETRO İlkbahar Yaz 2021 Koleksiyonu, ETRO İstinye Park mağazasında, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde sizleri bekliyor.

PAYLAŞ