ETRO Yılbaşı Sezonunu “Step into the Holidays” Kampanyası ile Kutluyor

Writer: NYX Magazine

Date: 02/12/2022

PAYLAŞ

ETRO, Marco De Vincenzo tarafından tasarlanan 2023 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun özel bir ön gösterimini piyasaya sundu.

Etro, yaklaşan yılbaşı sezonunu Marco De Vincenzo’nun geçtiğimiz Eylül ayında Milano Moda Haftası kapsamında sunduğu 2023 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu’nun özel bir ön gösterimi olan “Step into the Holidays” kampanyası ile kutluyor.

Seçkide, markanın en ikonik görsel kodlarından ikisi olan arnika motifi ve renkli çizgileri içeren; hazır giyim tasarımları, çantalar, ayakkabılar, aksesuarlar ve takılar yer alıyor.

“Step into the Holidays” kampanyası, ikonik Etro gömleklerinin yeniden keşfedildiği ve dönüşüm geçirdiği, gerçeküstü, ışıl ışıl bir gece manzarasını gözler önüne seriyor. Kampanyada bu ikonik tasarım, çizgili gömleklik kumaşlara, mini elbiselere, şortlara ve crop bluzlar ile midi eteklerden oluşan takımlara dönüşürken, arnika motifli giysiler arasında da kaplamalı jakarlı kumaş ceket, mini elbise, üst, yelek ve bu tarzla eşleşen etekler, şortlar ve baskılı mayolar yer alıyor.

Yeni ikonik aksesuarlar arasında 3D Pegasus işlemeli Love Trotter alışveriş çantaları, altın rengi metal elma mücevher çantası yer alıyor. Görünümü tamamlamak üzere şapkalar, küçük deri eşyalar, kemerler, choker kolyeler, tokalar ile püsküllü ve işlemeli sarkan küpeler sunuluyor.

Step into the Holidays, 28 Kasım itibarıyla sadece etro.com’da ve dünya çapındaki seçili Etro butiklerinde satışa sunuluyor.

PAYLAŞ