ETRO’nun İlk Gözlük Koleksiyonu Kampanyası Beğeniye Sunuldu

Writer: NYX Magazine

Date: 13/06/2024

PAYLAŞ

ETRO ve Safilo Group, ETRO’nun ilk gözlük koleksiyonunun reklam kampanyasını, “Zamanın Dışında, Başka Bir Mekanda” başlığı altında beğeniye sunuyor. Optik ve güneş gözlüklerinin çeşitli modellerini içeren koleksiyon, ETRO’nun benzersiz ve beklenmedik estetiğini modern bir hikayeye dönüştürüyor.

Hem optik hem de güneş gözlüğü çerçevelerinin çeşitliliğini içeren koleksiyon, ETRO’nun benzersiz ve beklenmedik estetiğini bünyesinde barındırıyor ve bir mükemmellik öyküsünü modern bir masal haline getiriyor. Koleksiyon, ilk kez 2023’te ETRO’nun erkek ve kadın defilesinde görücüye çıkan ETROSCREEN ve ETROMACARON gibi bir dizi özel yapım modelleri de içeriyor. Bu modeller, cesur ve yenilikçi tasarımlarla karakterize edilerek yenilikçi keskin malzemeler ve ETRO’nun ayrıntıları ile detaylandırıldı.

ETROSCREEN

Bu tarz eksantrik ve avangart tasarımlar cesur mimariye, yükseltilmiş geometrik saplara, modern düz üst şekillere ve düz lenslere sahiptir. ETRO logosu lenslerin üzerine lazerle kazınmıştır ve ikonik uçları geometrik simetriye sahiptir. ETRO’nun yeni güneş gözlükleri dört tek renkli görünümde sunuluyor: siyah/gri, bordo/ten rengi, fildişi/kahverengi ve altın Pegaso detaylı siyah/kahverengi tonu.

ETROMACARON 

Yeni ETROMACARON güneş gözlükleri, markanın köklerinin modern bir dokunuşla kutluyor. Son teknoloji ürünü şekiller, zarif beceriler ve simgesel Pegaso gibi ayırt edici ayrıntılar bu yeni stili tanımlıyor. Farklı tek renkli görünümlerde mevcut olan ETROMACARON güneş gözlükleri her moda tutkununun olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkıyor.

Optik ETRO 0005

Eğlenceli hacimler ve üçgen saplar, bu kare şeklindeki büyük boy optik çerçevelere vintage aynı zamanda modern bir his veriyor. Ekstra ince ve hafif asetat çerçeve, düz renklerde, renkli havana tonlarında ve beklenmedik şeffaf kombinasyonlar sunan bu modelde, ETRO logosu saplarda belirgin bir şekilde sergileniyor ve ikonik bitişler, logo harflerini hatırlatan geometrik bir simetriye uzanıyor.

ETRO’nun ilk gözlük koleksiyonu reklam kampanyasında yer alan modellerin yanı sıra koleksiyonda, asetat ve metal çerçevelerden veya her ikisinin mükemmel kombinasyonlarından oluşan Bold Pegaso, Paisley, Luxury Metal ve ETRO Tailoring güneş gözlüğü ve optik çerçeveler de yer alıyor. 

PAYLAŞ