Evcil Hayvan Bakımı Sektörünün Yeni Oyuncusu Pet Love’ın Reklam Filmi Yayında

Writer: NYX Magazine

Date: 21/06/2024

PAYLAŞ

Evyap’ın evcil hayvan bakımı kategorisindeki yeni markası Pet Love, yüzde 100 doğal içeriğiyle dikkat çeken hijyen ürünlerinden oluşuyor. Kedi ve köpekler için durulanan şampuan ve durulanmayan köpük şampuanı, tüy bakım spreyi, tüy ve deri bakım yağı, temizleme mendili, köpek eğitim pedi ve kedi kumundan oluşan serinin yeni reklam kampanyası başladı. Evcil hayvanların farklı bakım ihtiyaçlarının olduğunu vurgulayan reklam filmi, “Evyap’tan Pet Love. Paylaşılamayan Bakım” sloganı ile yayına girdi.

Evcil hayvan bakım kategorisinin yeni oyuncusu Pet Love, patili dostlarımızın ihtiyaç duyduğu bakımın insanlardan farklı olduğuna vurgu yapan yeni reklam filmini yayına aldı. Evcil hayvanları ile hayatı, sevgiyi ve zaman zaman bakım ürünlerini paylaşan hayvan sahiplerini gördüğümüz reklam filmi, seyirciye “tüylü dostlarınızla sevginizi paylaşın, bakım ürünlerini onlara özel seçin” çağrısı yapıyor. “Evyap’tan Pet Love. Paylaşılamayan Bakım” sloganı ile yola çıkan Pet Love, evcil hayvanların ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm üreterek, tamamlanmış bir hijyen-bakım deneyimi sağlamayı hedefliyor.

Evyap Hijyen Kategorisi Pazarlama Direktörü Fatma Yeşim Tütüncü, yeni yayına giren reklam filmi hakkında şunları söylüyor: “Reklam filmimizde evcil hayvanların özel ürünlere ihtiyacı olduğu ve evcil hayvan sahiplerinin kendi kullandıkları ürünleri onlarla paylaşmaması gerektiğine vurgu yapmak istedik. Onları ailelerinin bir ferdi gibi gören ve onlara konforlu bir yaşam sağlamaya çalışan evcil hayvan sahipleri kendileri için kullandıkları ürünleri hayvanları ile paylaşabiliyor. Patili dostlarımızın bakım ihtiyaçları insanlardan oldukça farklı. Bu ihtiyaçlara cevap veren Pet Love ürünleri yüzde 100 doğal argan yağı içeren, pH dengeli, cilt dostu vegan formülü ile hayvanların cildi ve tüyleri için özel olarak Evyap Ar-Ge departmanında Türk mühendisler tarafından geliştirildi.”

“Paylaşılamayan bakım” sloganının kendi içinde iki anlam barındırdığını ifade eden Tütüncü, “Sloganımız ilk olarak ürünün kedi ve köpeklere özel üretildiğini, sahiplerin kendi bakım ürünlerini onlarla paylaşmaması gerektiğini ifade ediyor. İkinci olarak da, kedi ve köpeklerin de ürünleri kullanmaktan keyif alacağı ve paylaşmakta zorlanacaklarını anlatıyor. Türkçe’nin iki anlamlı kullanım zenginliğiyle zekice oluşturulmuş bu slogan ile Pet Love, hayranlık uyandıran, herkesin kendinde olsun istediği, çok sevdiği için kimselerle paylaşamadığı duygularını da pekiştiriyor. Filmimiz kedi ve köpeklerin sahiplerinin içgörülerine dayanıyor. İnsanların evcil hayvanlarıyla hayatı nasıl paylaştıklarını duygusal ve samimi anlarla anlatıyor. Filmde duygusal olduğu kadar eğlenceli de bir ton yakalamaya çalıştık. Patili dostlarımızla koca bir hayatı paylaştığımız için içgörü seçmekte biraz zorlanmadık değil. Bilindik klişeler yerine, ilk bakışta dışarıdan çok görünmeyen ama kedi veya köpekle aynı evi paylaşanların izlediklerinde kolaylıkla bağ kurabileceği anlar olmasına özen gösterdik. Filmde, patili dostlarımızla aramızdaki özel bağı en iyi şekilde anlatmayı amaçladık” şeklinde konuşuyor.

PAYLAŞ