Evde Kutlamalar için Işıltılı Giysiler

Writer: NYX Magazine

Date: 23/12/2020

PAYLAŞ

H&M, bu yılbaşında Icona Pop’un vintage tarzından ilham alan ışıltılı bir koleksiyon sunuyor. Daha çok evlerde geçirdiğimiz bu yılbaşı sezonunda ister şöminenin başında keyif yapın, ister arkadaşlarınızla vakit geçirin, stilinizi daha sürdürülebilir materyallerden oluşan bu farklı dokularla belirleyebilirsiniz. Koleksiyon, geri dönüştürülmüş yün, organik pamuk ve geri dönüştürülmüş polyester gibi farklı sürdürülebilir kaynaklı materyallerden üretilmiş.

Pırıltıyla rahatlığın kol kola girdiği yünlü kazaklar, mat pullu havuç pantolonlar her türlü yılbaşı programına uygun. Oduncu gömleklerinin iri ekose desenlerinden ilham alarak tasarlanmış yünlü elbise, gömlek elbise ve bomber ceket ile ister daha şık ister daha rahat bir ruha da bürünmek mümkün. Hırka & pantolon setlerinin dokusu yumuşacık ve insanı sıcak bir atmosfere hazırlayabilecek nitelikte. Elmas taşlı takılar, pullu ve taşlı taçlar da koleksiyon parçalarına her şartta uyum gösterecek aksesuarlar olarak düşünülmüş.

Koleksiyonda kullanılan geri dönüştürülmüş polyester, eski PET şişeler, plastik torbalar, şampuan gibi plastik atıklardan veya eski polyester kumaşlar veya üretimden kalan parçalar gibi tekstil atıklarından oluşuyor. Geri dönüştürülmüş yün ise üretim sırasında oluşan atık veya kesilmiş parçalardan ya da geri dönüştürülmüş giysilerden üretiliyor. Koleksiyonun bir diğer sürdürülebilir materyali olan geri dönüştürülmüş poliamit, eski balık ağları ve halılar gibi malzemelerden elde ediliyor.

PAYLAŞ