EventReady ile Hilton İstanbul Bosphorus’un Yemyeşil Bahçelerinde Konforlu ve Güvenli Etkinlikler

Writer: NYX Magazine

Date: 19/08/2020

PAYLAŞ

Manolya ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bahçeleri ve şehrin en büyük 5 yıldızlı otel havuzu ile nişandan düğüne; kokteylden toplantıya açık hava organizasyonları için ideal bir ortam sunan Hilton İstanbul Bosphorus, Hilton CleanStay programının bir parçası olan EventReady ile de etkinliklerde hijyeni ve güvenliği üst seviye taşıyor.

Nefes kesen Boğaz manzaralı alanları, manolya ağaçları ile çevrili yemyeşil bahçeleri ve sahip olduğu şehrin en büyük 5 yıldızlı otel havuzu ile İstanbul’un kalbinde gizli bir cennetin kapılarını aralayan Hilton İstanbul Bosphorus, etkinliklerini açık havada gerçekleştirmek isteyenlere çok özel alternatifler sunuyor.

Yeşillikler içerisinde huzurlu bir atmosfer sunan Gün Bahçesi ya da ağaçlarla çevrili havuz başında gerçekleşen organizasyonlarda, Hilton’un etkinlik deneyimini daha ileri bir noktaya taşımak için geliştirdiği EventReady programı da hijyeni ve güvenliği üst seviyeye taşıyor.

Fiziksel mesafe kurallarından ilham verici yemek sunumlarına, üst düzey hijyen prosedürlerinden planlama esnekliğine kadar bir dizi önlemi içeren program, sunduğu yenilikçi çözümlerle etkinliklerin güvenli ve konforlu bir şekilde geçmesine olanak sağlıyor.

EventReady ile tüm organizasyonlarda üst düzey önlemler

Hilton İstanbul Bosphorus’un da iştiraki olduğu, Hilton CleanStay programı ile sektöründe fark yaratan Hilton otelleri, EventReady programını yeni dönemde gerçekleşecek etkinlikler için geliştirdi. Hilton CleanStay özelliklerini taşıyan Hilton EventReady, şirketin kısa bir süre önce başlattığı ve kapsamlı bir araştırma ve geri bildirim süreci sonucunda şekillendirilen Hilton CleanStay programının bir sonraki aşaması oldu.

Sosyal mesafeye uygun olarak düzenlenen açık ve kapalı alanlar, dezenfektasyon sonrası ilk kez misafirler tarafından açılacak mühürlü toplantı odaları, kapasiteye uygun misafir kabulü, çay ve kahve ikramının ve açık büfe servisinin personel tarafından yapılması, yemeklerin kapalı olarak servis edilmesi, çatal bıçak gibi servis ekipmanlarının paketli olarak sunulması, menülerde QR kod uygulaması, kapalı alanlar için etkinlik öncesi tüm misafirlere maske kontrolü yapılması ve maskesi olmayanlara temin edilmesi ve tüm alanların belirli aralıklarla havalandırılması gibi pek çok önlemi içeren program, konukların kendilerini güven içinde hissedebilecekleri yeni bir etkinlik deneyimi sunuyor.

Etkinlik mekanlarında ayrıca, sık temas edilen masa, sandalye, kapı kolu, termostat ve aydınlatma kontrolleri, pencere gölgelikleri ve perde kontrolleri, oda telefonları, sabit oda mobilyaları, podyum ve sahne aksesuarları, görsel-işitsel ekipman ve sterilizasyon ekipmanları olmak üzere 10 alana da detaylı temizlik uygulanıyor.

PAYLAŞ