Four Seasons Hotel Bosphorus Aqua Restaurant’ta, Canlı Müzik Performansları

Writer: NYX Magazine

Date: 02/11/2020

PAYLAŞ

Boğaz’ın etkileyici manzarasına karşı konumlanan Aqua Restaurant, balık ve deniz ürünlerini yaratıcılıkla sunan restoranı ve Boğaz hattını renklendiren şık barı ile yeni sezona hazır. 1 Kasım Pazar günü, özlenen brunch’larına yeniden başlayacak olan Aqua,özenli servisi, benzersiz menüsü ve canlı performanslarla şehrin keyfini çıkarmaya davet ediyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus’un özenli servisi ile leziz deniz ürünlerini buluşturan restoranı Aqua, arkadaşlarla eğlenceli kutlamalara, iş kahvaltılarından, aile buluşmalarına veya şık bir akşam yemeğine kadar farklı deneyimler için herkesin buluşma noktası oluyor. Kasım ayı boyunca her çarşamba dünya müziğinin en seçkin örnekleriyle BarbarosAqua sahnesinde dinleyici ile buluşurken, her cuma Jale ve Ümit Sayın ile 90’lar, cumartesi geceleri ise her hafta sıra ile Sibel Tüzün, Zeynep Talu, Zuhal Olcay ve Yeni Türkü performansları ile misafirlere keyif dolu saatler yaşatıyor.

Ayrıca salı akşamları piyanist Aslı Güral’ın notaları ile geceler renklenirken, Cheese N’Toast ile leziz peynir ve şarapların tadımı yapılıyor. Perşembe akşamlarını Ayşe Evrim’in repertuvarı keyfe dönüştürüyor. Pazar günleri ise Hande Ateş’in performansı eşliğinde brunch unutulmaz bir hafta sonu deneyimi yaşatıyor.

Program:

4 Kasım’dan itibaren her Çarşamba Barbaros

6 Kasım’dan itibaren her Cuma Jale ve Ümit Sayın ile 90’lar

7 Kasım Cumartesi Sibel Tüzün

14 Kasım Cumartesi Zeynep Talu

21 Kasım Cumartesi Zuhal Olcay

28 Kasım Cumartesi Yeni Türkü

PAYLAŞ