Frankie ile Aşkı Kutlayın

Writer: NYX Magazine

Date: 11/02/2024

PAYLAŞ

Frankie, ambiyansı, manzarası ve tüm duyulara hitap eden lezzetleriyle Sevgililer Günü’nü kutlamak isteyenleri bekliyor.

Galataport İstanbul’daki konumuyla dikkat çeken Frankie, 14 Şubat’ta aşkı kutlamaya hazırlanıyor! Menüsünde Akdeniz’in zengin dokusundan, pişirme tekniklerini ve baharatlarını ise Asya esintilerinden alan Frankie, Sevgililer Günü’nde çiftlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Boğazın eşsiz manzarası ve etkileyici atmosferiyle konuklarına damaklara hitap eden bir gastronomi deneyimi yaşatmak isteyen Frankie’nin Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı menüsünde başlangıç da Havyar, Tarama, Levrek Marin, Mersin Karides, Frankie Yeşil Porçini Mantarlı Spagetti servis edilecek. İki kişilik hazırlanan menüde ana yemek olarak Kaya Levreği ve Bonfile Şiş yer alıyor. Romantik bir akşamın olmazsa olmazı tatlıda ise 14 Şubat Parfe bu özel geceyi tatlandırıyor.

Sevgililer Günü ruhunu yakalayarak benzersiz lezzetler sunan menüsü ile birlikte eğlence anlayışıyla iddiasını ortaya koyan Frankie’nin Sevgililer Günü programı ‘’Frankie’nin Kalbi’’ olarak anılan özel tasarım barında DJ Kaan Demirel ile muhteşem bir atmosfer sunacak.

Frankie, çiftleri lezzetli tatlar, müzikler ve İstanbul Boğazı’nın büyüleyici manzarası eşliğinde geçecek aşk dolu bir 14 Şubat’a davet ediyor.

PAYLAŞ