Gallada Yeniden Sizlerle

Writer: NYX Magazine

Date: 17/05/2024

PAYLAŞ

The Peninsula Istanbul’un imza restoranı GALLADA, misafirlerine yaşatacağı unutulmaz anları dört mevsim sunma arzusuyla yenilendi. Çok kısa bir aranın ardından yeniden kapılarını açan GALLADA, misafirlerini göz alıcı atmosferinde, Şef Direktör Fatih Tutak danışmanlığında İpek Yolu’ndan ilhamla hazırlanan eşsiz lezzetlerini keşfetmeye davet ediyor.

The Peninsula Istanbul’un tarihî yolcu terminali binasının manzarasıyla büyüleyen terasında yer alan GALLADA, misafirlerine göz kamaştırıcı atmosferini dört mevsim yaşatabilmek için yenilediği ambiyansı ile unutulmaz deneyimler sunmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Türkiye’nin ilk ve tek iki Michelin yıldızlı şefi Fatih Tutak’ın şef direktörlüğündeki Türk-Asya restoranı GALLADA’da her tarif, antik İpek Yolu’ndan izler taşıyor. Damakta iz bırakan enfes menüsüne eklediği yeni lezzetleri ile misafirlerini Asya’dan İstanbul’a uzanan bir gastronomi yolculuğuna çıkarıyor. GALLADA, heyecan verici dönüşümü ile şehrin en dinamik lezzet destinasyonu olma konusunda iddasını ortaya koyuyor. 

Boğaz ve tarihî yarımadanın eşsiz manzarasına hakim, nar ağaçları ile çevrili göz alıcı terası ile GALLADA, özenle tasarlanmış mimarisi ve şık detaylarıyla büyüleyici bir atmosfer sunuyor.  Dünyaca ünlü yerli ve yabancı DJ performanslarının eşsiz lezzetlerle buluştuğu GALLADA, şehrin gece hayatının çekim noktalarından biri olmaya devam edecek. 

GALLADA’nın üst katında yer alan Topside Bar, Türk-Asya mutfağını yansıtan yenilikçi kokteylleri ile unutulmaz bir deneyim sunuyor. Gün batımı keyfini çıkarmak ya da gecenin dinamizmini yaşamak isteyenler Topside Bar’da buluşuyor. 

PAYLAŞ