Geç Kalmayın, Genç Kalın

Writer: NYX Magazine

Date: 24/11/2020

PAYLAŞ

Gençlik İksiri ve Altın İksirle 10 yaş gençleşmek mümkün olabilir.

Kollajenlerin azalması ve nem kaybı nedeniyle oluşan kırışık ve sarkmaları ortadan kaldırmak artık çok daha kolay. Altın üçlü gençlik iksiriyle 10 yaş geriye gidebilirsiniz.

Genç ve güzel bir cilde sahip olmak herkesin hayali. İlerleyen yaşla birlikte pek çok dış etkene maruz kalan ciltte, zamanla sarkmalar ve kırışıklıklar oluşuyor. Bunun da en önemli nedeni kollajenlerin azalması ve nem kaybı. Son dönemde, ünlüler dahil, pek çok kişinin tercihi olan altın üçlü gençlik iksiriyle zamanla cildin kaybettiklerini yerine koyarak, doğal gençleşme sağlamak mümkün.

Uygulamayla ilgili bilgi veren Daisy Poliklinik’in sahibi Kozmotolog & Medikal Estetik Uzmanı Songül Durur Zevzir, altın üçlü gençlik iksiri kombinasyonun amacının dolgu, ip, askı, botoks, ameliyat olmadan cildin doğal görüntüsünü kaybetmeden, ciltte oluşmuş hasarları gidermek için dokuyu uyararak kendini onarmasını sağlamak olduğunu söyledi.

‘İfade kaybına uğramayacaksınız’

“Yeni nesil teknolojiler cildi uyardığında kollajenleri sentezlemeyi sağlayıp artırarak cildin sarkmalarını giderip kırışıklıkları azaltmakta” diyen Songül Durur Zevzir, uygulamayla ilgili şu detaylara dikkat çekti:

“Çağ, teknoloji çağı ve bu güçlü kombinasyon teknolojisi en yoğun liftingi gerçekleştirmekte. Saten kollajen yüz germe Fokuslu Radyofrekans ve Ultrason olmak üzere iki teknolojiyi kullanarak tüm yüze, göz kapağı ve göz altına uygulayarak, yavaşlayan hücreleri uyarıp canlandırıp iyileştirerek cildin yenilenmesini, sıklaşmasını, göz kapağı sarkmalarını, göz altı morluğunu ve torbalanmaları azaltarak gençleşmesini sağlar. Doublo gold lifting fokuslu ultrason ise yoğun ses dalgalarıyla düşük yanakları, kaşı kaldırma, çene kontürü, gıdı ve boyun germeyi sağlar. Baby face ise thulium lazer ile kanalları açarak veya frozen face iğnesiz mezoterapiyle utravitaminleri cilt altına vererek, nemin etkisiyle kırışıklıkları açarak, vitaminlerle cildi canlandırarak ve antioksidanlarla hücrelerin savunmasını artırarak oluşmuş hasarları onarmak mümkün. Tüm bu uygulamalarla tam bir doku tamiri sağlayarak, ifade kaybına uğramadan, başkasına benzemeden cildi 5 ile 10 yıl arası doğal kalıcı gençleştirebilmekteyiz.”

‘Geç kalmayın, genç kalın’

Doku onarımı ve hücre gençleşmesiyle kalıcı ve doğal bir gençleşme sağladıklarının altını çizen Songül Durur Zevzir, “Yeni nesil teknolojilerimizin kombinasyonu olan altın üçlü gençlik iksiri ile doku onarımıyla içten dışa tüm katmanları yenileyerek, hücreleri tamir edip, cildin içine ip veya dolgu eklemeden kendi hasarlanmış hücrelerinizi onarıp iyileştirerek doğal kalıcı gençleştirmekteyiz. Hücreler onarıldığı yerden tekrar yaş almaya başlar. Geç kalmayın, genç kalın!” dedi.

PAYLAŞ