Geçici Tonlar ile Renk ID’nizi Keşfedin!

Writer: NYX Magazine

Date: 15/07/2020

PAYLAŞ

Dünya her gün değişiyor; yeni trendler, yeni talepler ve yeni renkler her geçen gün daha fazla hayatımızın içine giriyor. Klişelere başkaldıran yeni nesil tüm ilgisini pastel tonlara, renkli ombre ve sombrelere veriyor. Schwarzkopf Professional tam da bu noktada, yeni bir ürün piyasaya sundu: %100 kişiselleştirilebilir renk tonları ile geçici renklendirme sağlayan bakım ürünü Chroma ID. 

Yaz aylarının gelişiyle daha canlı, daha renkli, daha özgün saçlara olan talebi karşılayan Chroma ID, mix & tone renk sistemi ile sonsuz renk seçeneği sunarak tamamen size özel kişiselleştirilmiş bir renk sağlarken içerdiği Entegre Bağ Teknolojisi sayesinde de saça bakım yapar!

Chroma ID, geçiçi bir renklendirme olması sebebiyle yüksek bağlılık gerektirmeden çağın getirdiği değişkenlik trendine de uyum sağlar. Bu sayede, gerçek kimliğinizin her tonunu ortaya çıkarabilir ve saça zarar vermeden renklerle oynamaya cesaret edebilirsiniz!

CHROMA ID: Sonsuz Ton ve Hizmetler  

CHROMA ID’nin geniş renk yelpazesi, kuaförlerin her bir müşerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan hizmetler sunmasını sağlar:

 • Nötralizasyon
  Açık sarı ya da beyaz tabanlarda sarı karşıtı; koyu sarı tabanlar turuncu karşıtı etkiler yaratır.
 • Pastel Hizmetleri
  Bonding Color Mask ve Clear Bonding Mask karışımı ile sınırsız pastel ton seçeneği sunar.
 • Renk Tazelemesi
  Geniş bir yelpazede direkt uygulama ya da tonların birbirleri ile karıştırılması ile sağlanan renk tazelemesi hizmetleri sağlar.
 • Cesur Renk Hizmetleri
  Sınır tanımayan parlak, yoğun ve yaratıcı renkler sağlar.

CHROMA ID: Hasar Bırakmadan Renklere Meydan Oku 


Schwarzkopf Professional, rengin kişisel olduğunu anlıyor, ancak saçlarını cesur, etkileyici bir görünüm için açtırmaya istekli olanlar bile hem bu renklere uzun süre bağlı kalmaktan hem de saçlarının yıpranmasından endişe duyuyorlar. İçerdiği Teknolojileri ile derin bakım sağlayan CHROMA ID, kuaförlerin müşterilerin saçlarını renklendirirken korumayı, hatta genel saç kalitesini arttırmayı sağlar:

 • Bağ Teknolojisi; Saç gücünün artırılması için saç gövdesinde yapısal bağlar oluşturur.
 • Law Salt Teknolojisi; Pigmentin nüfuz etmesini engelleyen bariyerleri azaltarak saç için en üst seviye pigmenti sağlar.
 • Keratin ve Pantenol; Derinlemesine bakım ve üstderi yalıtımı sağlayarak saçın kalitesini arttırır.
PAYLAŞ