GIZIA Brasserie Kapılarını Açtı

Writer: NYX Magazine

Date: 10/03/2021

PAYLAŞ

işantaşı’nın en sevilen sokağı ve yenilenen Abdi İpekçi Meydanı’nda bulunan Gizia Brasserie, misafirlerine sabah ve öğle öğünlerinde ve günün her saatinde tecrübeli ekibi ve hızlı servisi ile Dünya mutfağının seçkin lezzetlerini sunuyor. 

Moda, sanat ve cemiyet dünyasının yeni buluşma noktası Gizia Brasserie, özel odun ateşinde 12 farklı pizza, geniş salata alternatifleri, birbirinden lezzetli makarna ve risottolar, balık, et ve deniz ürünlerinden oluşan ana yemekler ve popüler atıştırmalıklarıyla her yaş ve her beslenme düzenine hitap ediyor. Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez’in fit tariflerinin yer aldığı seçenekler ise formunu korumak isteyenler için alternatif oluşturuyor.  

Gizia Brasserie, iç ve dış alandan oluşan keyifli atmosferinde iddialı tatlı ve kahve önerilerini de öğün arası ve yemek sonrasında müşteri memnuniyeti önceliğiyle sunuyor. Menüde vegan ve vejeteryan lezzetler yanısıra sağlıklı smoothie ve kahveler de dikkat çekiyor. Gizia Brasserie’nin üst katında yer alan 15 kişilik VIP bölüm ise özel organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Güne 08:30’da sabah kahvaltısı servisi ile başlayan Gizia Brasserie, akşam 19:00’a kadar öğlen yemekleri ve kahve arası buluşmalarında hem semt sakinlerini hem de Nişantaşı severleri ağırlıyor. 

PAYLAŞ