Genç, Özgür, Yenilikçi

Writer: NYX Magazine

Date: 11/07/2021

PAYLAŞ

Doğal, romantik, heyecanlı tasarım çizgisiyle dikkatleri üzerine çeken ve kendi gezegenini yaratan Mani Mani, Nişantaşı mağazasında ve www.manimani.com.tr  online alışveriş sitesinde sizleri bekliyor.

Keşfetme ve yeni stillere ilham olma felsefesine sahip olan Mani Mani, farklı, şaşırtıcı, yenilikçi, deneysel bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Koleksiyondaki her parça kendine has bir tasarım sürecinden geçerek birbiriyle kombinlenebiliyor. Mani Mani koleksiyonu özgün stilini vurgulamak isteyenlere yaratıcı dünyasının parçası olmayı vaad ediyor.

Mani Mani Yaz 2021 koleksiyonu heyecanlandıran ve merak uyandıran tasarımlar barındırıyor. Koleksiyon, doku ve malzeme seçimleri, kullanılan renkler, özenli el işlemeleri   ile hiç keşfedilmemiş bir gezegeni andırıyor. 

Mani Mani İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonu, rahat ve çoklu kullanım sunan tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Jean kumaşlardan tasarlanan tulum, pantolon, etek ve ceketler dinamik çizgisiyle göz dolduruyor. Jean korse oversize poplin gömlekler, triko üstler, renkli sweatshirtler ise koleksiyonun eğlenceli tarafını vurguluyor. Koleksiyonda kullanılan özel tekno poplin kumaşlar, keten kumaşlar ve pamuk içerikli doğal dantel kumaşlar güncel trendi yansıtıyor. Özel nakış teknikleri, plastik baskıları ve renk paleti ile farklılaşan koleksiyon, sokak modasının nabzını tutuyor.

PAYLAŞ