GOLDEN GOOSE Türkiye’de İlk Mağazasını Açtı

Writer: NYX Magazine

Date: 16/11/2020

PAYLAŞ

Dünyaca ünlü İtalyan markası Golden Goose’un, Türkiye’deki ilk mağazası Emaar Square Mall’da açıldı. Spor ayakkabıyı moda ve estetik kavramlarıyla buluşturan Golden Goose’un İstanbul mağazası aynı zamanda Türkiye’nin ilk LAB’ına da ev sahipliği yapıyor.

Emaar Square Mall Golden Goose LAB’da müşteriler ustalarla birebir buluşma deneyimi yaşayıp “kendi öykülerini” spor ayakkabılarına yansıtabiliyor ve seçtikleri Golden Goose’ları kendi zevklerine uygun benzersiz bir biçime dönüştürebiliyor.

Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarının yanı sıra çanta da dahil en yeni ürün kategorilerinin tamamı Emaar Square Mall Golden Goose’da yer alıyor. Mağazada markanın Stardan ve Superstar gibi günümüz klasiklerinin yanı sıra yaratıcı ekibin elinden çıkan en yeni modellerle, ikonik ayakkabılarının tamamı aynı çatı altında sevenleri ile buluşuyor. Mağazanın eşsiz ortamında Superstar spor ayakkabıların zarafeti ve kentli tarzı ikonik çantaların klasik havasıyla buluşuyor.

Star Bag ve Golden Goose arşivlerinden çıkan lüks kanvas kumaşlardan ilhamla tasarlanan California Bag dingin ve rahatlatan bir stil ortaya koyuyor. Mağaza çanta serilerinin tamamı, farklı şekil ve boyutlardaki cüzdanlar, anahtarlıklar ve kartlıklar gibi küçük deri ürünlerden hoş bir seçki sunuyor.

Markanın en popüler üç modeli Superstar, Francy ve Stardan Emaar Square Mall Golden Goose’da LAB Limited Edition konseptiyle sevenleriyle buluşuyor. Dünya çapında sadece LAB’larda ve Golden Goose Passport Uygulamasında bulunan bu modeller en lüks malzeme, pony, lamine gibi en özel deriler, neon renkler, grafiti ve kamuflaj baskılar ile biliniyor. Her bir çifti son derece özel, zamansız ve koleksiyon ürünü olma özelliği taşıyan bu eşsiz LAB Limited Edition modelleri için dileyen müşterilere kendilerine özel kişiselleştirme hizmeti de sunuluyor.

PAYLAŞ