Göz Makyajınıza Çarpıcı ve Metalik Dokunuşlar Katın

Writer: NYX Magazine

Date: 29/03/2024

PAYLAŞ

Bobbi Brown, gözleri daha çarpıcı hale getirmek için muhteşem yeni ürünlerle karşınızda! 24 saat dayanıklılığıyla Long-Wear Cream Shadow Stick Kalem Far’ın tüm sevdiğiniz özellikleri, şimdi ince uçlu tasarımıyla sunuluyor. Yepyeni Long-Wear Cream Liner Stick ile gözlere çarpıcı bir şekilde belirginlik kazandırarak, çekici tarz oluşturmayı sağlıyor.

Belirgin Çizgiler: Long-Wear Cream Liner Stick

Long-Wear Cream Liner Stick’ler ile göz makyajı şekillenerek, gözlere klasik ve sofistike bir hava katar. Doğal ve soft tonlardan cesur ve canlı renklere kadar değişen geniş renk yelpazesi ile dikkat çekici bir tarz sunar.

Kolay Uygulama, Uzun Süreli Etki

 İnce tasarımı sayesinde hızlıca ve hassas bir şekilde uygulanabilir bu ürünler, makyaj rutinlerini kolaylaştırmak ve gözlerde anında etkileyici bir görünüm kazandırmak için tasarlanmıştır. 24 saatlik dayanıklılık sunarak makyajın gün boyunca taze ve canlı kalmasını sağlar.

Metalik Göz Makyajı Trendini Yakalayın!

Metalik göz makyajı, sosyal medyada hızla popülerlik kazanıyor. Bobbi Brown, bu trendi, birbirleriyle mükemmel uyum sağlayan Long-Wear Shadow Stick’ler ve Long-Wear Liner Stick’ler ile metalik gözlerinizi ön plana çıkarmanız için sunuyor. 

Parlak tonlarla gözlerinizde büyüleyici bir etki yaratın ve her zaman parıl parıl ışıldayın!

 
Fiyat:

Long-Wear Cream Shadow Stick Kalem Far: 1350 TL

Long-Wear Liner Stick : 1350 TL

PAYLAŞ