Gözlerini Aç, Rüya Başlıyor

Writer: NYX Magazine

Date: 18/03/2023

PAYLAŞ

Paris’in ikonik gözlük markası IZIPIZI, İlkbahar Yaz 2023 Daydream koleksiyonuyla sizi, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan  bir dünyaya davet ediyor.

Modanın ötesinde yaşam tarzıyla her yaştan insana ikonik gözlükler sunan IZIPIZI, İlkbahar Yaz 2023 Daydream koleksiyonuyla güneş gözlüklerinden okuma gözlüklerine, ekran gözlüklerinden çocuk gözlüklerine, günlük hayatın her anına eşlik eden modelleriyle baharı müjdeliyor. 

Hayallerin hep sürmesi gerektiğine inanan IZIPIZI, Daydream koleksiyonuyla büyülü dünyasının kapılarını açarken, çok uzaklara bir maceraya çağırıyor. Daydream koleksiyonunda yeni şeffaf ve yarı saydam çerçeveler ilk kez tamamen parlak bir yüzeyle birleşiyor. Opaklar parlıyor, renkler bir anda koyu mordan eflatuna, derin maviden gök mavisine, yoğun yeşilden pastel yeşiline geçiş yapıyor. Işık, şeffaflık ve renk, gerçekliğin sınırlarında yeni bir boyut kazanıyor. 

Tıpkı bir rüya gibi! Duyguların dünyasını keşfeden bu yeni koleksiyon; eflatun, sarı, yeşil, gök mavisi ve kahverengi renk seçenekleri ile stilinizin vazgeçilmez parçası oluyor. 

IZIPIZI, Pop Corner, Beymen, Vakkorama, Buseterim.com.tr ve Carter’s mağazalarında satışa sunuyor.

PAYLAŞ