Gündüzden Geceye Uzanan Yeni Makyaj Koleksiyonu

Writer: NYX Magazine

Date: 08/05/2024

PAYLAŞ

Makyaj trendlerini yeniden belirleyen LYKD, gündüz makyajından gece makyajına tek bir ürünle geçiş sağlayan ‘Day Split’ koleksiyonunu tüketicilerin beğenisine sundu. Makyajın her anında güzelliği ön plana çıkaran ‘Day Split’ koleksiyonunda; maskaradan allığa, fardan makyaj sabitleyicisine, rujdan dudak parlatıcısı ve ojeye kadar 14 farklı ürün yer alıyor.

Renkli ambalaj tasarımları ile dikkat çeken LYKD, makyaj rutinine pratiklik ve çeşitlilik katmaya devam ediyor.  Gündüzden geceye uzanan yoğun tempolu günlerde tek bir ürünle doğal ve hafif makyajdan gece makyajına geçişi sağlayan LYKD Day Split özel koleksiyonu, kolay uygulanabilir ürünleri ile gün boyu kalıcı ve canlı bir görünüm sağlıyor. Günün her anına ayak uyduran LYKD Day Split koleksiyonu, çok çeşitli ürün gamı ile de her an her yerde uygulama kolaylığı sunuyor.

LYKD Day Split Collection Ruj & Allık

Hem ruj hem de allık olarak kullanılabilen LYKD Day Split Collection Ruj & Allık, tek bir ürünle iki işlevi yerine getirebiliyor. Gündüz doğal ve canlı, gece ise şık ve etkileyici bir görünüm sağlayan LYKD Day Split Collection Ruj & Allık’ın Tile Red ve Hot Pink olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor. Kullanıcıların tercihlerine ve makyaj tarzlarına uyum sağlayan LYKD Day Split Collection Ruj & Allık, 290 TL’den satışa sunuluyor.

LYKD Day Split Dudak Parlatıcısı

Dudaklara parlaklık ve canlılık katan LYKD Day Split Dudak Parlatıcısı, özel silikon uçlu fırçasıyla kolay bir uygulama sağlıyor. Tek başına kullanıldığında dudaklara şeffaf bir parlaklık verirken rujun üstüne uygulandığında ise ışıltılı bir parlaklık katıyor. Silikon uçlu fırçasının kolay temizlenebilir olmasıyla da dikkat çeken LYKD Day Split Dudak Parlatıcısı, 220 TL’den satışa sunuluyor.

LYKD Day Split Çift Taraflı Maskara

Bir tarafı kahve diğer tarafı siyah olmak üzere iki farklı renk tonunu tek üründe sunan LYKD Day Split Çift Taraflı Maskara hem gece hem gündüz makyajı için ideal seçenek oluyor. Gündüzleri kahve taraflı ucuyla doğal bir etki yaratarak kirpiklere hacim ve uzunluk kazandıran LYKD Day Split Çift Taraflı Maskara, akşamları ise siyah taraflı ucuyla yoğun ve havalı bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Gündüzden geceye tek bir dokunuşta doğal ve etkileyici bakışlar sağlayan LYKD Day Split Çift Taraflı Maskara, 240 TL’den satışa sunuluyor.

LYKD Day Split Midnight Sun Far Paleti

İçerisinde barındırdığı 5 simli ve 4 mat far rengiyle gündüzden geceye kolay geçiş sağlayan LYKD Day Split Midnight Sun Far Paleti, gözlerin her bakışta ön plana çıkmasını sağlıyor. Nude tonlarındaki mat renkleri günlük makyajını tamamlarken, simli renkleri ise gece makyajı için ideal seçenek oluyor. Gündüzün taze ışıltısından geceye doğru derinleşen renkleriyle her ana eşlik eden LYKD Day Split Midnight Sun Far Paleti, 248 TL’den satışa sunuluyor.

LYKD Day Split Stayfesh Sabitleyici Sprey

Gün boyu taze ve parlak bir makyaj görünümü elde edilmesine yardımcı olan LYKD Day Split Stayfesh Sabitleyici Sprey, ferah gül kokusuyla her an makyajın tazeliğini koruyor. Geceden gündüze makyajın dayanıklılığını arttıran LYKD Day Split Stayfesh Sabitleyici Sprey, 220 TL’den satışa sunuluyor.

LYKD Day Split Oje

Her zevke ve her duruma uygun bir renk seçeneği sunan LYKD Day Split Oje, günün her anına renk katıyor. Nightglow’un koyu mavisi, Daybreak’in sedefli beyazı, Nightfire’ın koyu kırmızısı ve Daydreamer’ın hafif pembemsi nude tonlarındaki renkleri hem gece hem gündüz için kullanım rahatlığı sunuyor. LYKD Day Split Oje, 42 TL’den satışa sunuluyor.

PAYLAŞ