Güneşe Meydan Okuyan Bronzluk

Writer: NYX Magazine

Date: 13/05/2021

PAYLAŞ

Yaz aylarında kusursuz doğal güzelliği ön plana çıkaran ve güneş ışınlarından ilham alan ışıltılı, doğal ve bronz cilt görünümü, bu yılın da vazgeçilmezleri arasında. Tüm dünyada stil ikonlarının tercihi olan bronz makyaj görünümünü, Yaemina Beauty’nin Needed Makyaj Koleksiyonu’ndaki ürünlerle yakalamak mümkün. Üstelik saatlerce güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan!

Vegan ürünleriyle öne çıkan Yaemina  Beauty’nin Needed Makyaj Koleksiyonu, kaliteli ambalajları, yüksek kalite ve içeriklerle, vitaminler ve doğal yağlarla zenginleştirilen formülleriyle dikkat çekiyor.  

Self-Portrait Fondöten – Vegan

6 renk tonuyla tüm cilt tiplerine uyan Self-Portrait fondöten yüksek kapatıcılığı sayesinde makyajınızda 12 saate kadar kalıcılık sağlıyor. Vegan içerikli bu fondöten cildinizin parlak ve sağlıklı görünmesi için meyve özleri, C vitamini ve kromokare ile zenginleştirilmiştir. Nemli yapısıyla ağırlık hissi yaratmayan Self-Portrait fondöten cildinizin nefes almasına izin vererek doğal bir makyaj etkisi yaratır. Emina’nın Önerisi: Electricity Liquid Illuminator ile karıştırarak cildinizde doğal ışıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Electricity Likit Aydınlatıcı – Vegan

Yaemina Electricity Likit Aydınlatıcı, hafif yapısıyla makyaj tutkunlarının gönlünü fethediyor.  Fondöteninize karıştırarak ışıltılı ve hafif bir cilt makyajı elde etmenizi sağlayan likit aydınlatıcı, sedefli bitişiyle hem gece hem gündüz kullanmanıza olanak sağlıyor. 2 farklı renk seçeneğiyle tüm cilt tiplerinde inci parlaklığında bir ışıltı bitişi sunan aydınlatıcı herkesin favorisi olacak.  

Emina’nın Önerisi: Göz farı olarak kullandığınızda derin bakışlara sahip olabilirsiniz. 

Aydınlatıcı ve Allık 

Yumuşak ve doğal bir ışıltı sağlayan elmacık kemiklerinize mükemmel bir dokunuş sağlayan pudra formundaki ikili aydınlatıcı ve allık makyajınızda uzun süreli kalıcılık sağlıyor. Gün boyu pürüzsüz bir görünüm sunan allık, 5 farklı renk seçeneğiyle tüm cilt tonlarında kusursuz bir uyum yakalıyor. 

PAYLAŞ