Güzel Bir Gülümseme “Jeunesse DIMND 24K” İle Mümkün

Writer: NYX Magazine

Date: 19/02/2022

PAYLAŞ

Ürünlerini dünyanın dört bir köşesinde distribütörleri aracılığıyla tüketicilerle buluşturan Jeunesse Global, yerel üretime de desteğini sürdürüyor. Ödüllü Türk hekimi tarafından geliştirilip Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve CIS bölgesinde satışa sunulan DIMND diş macunu, beyazlatma özelliğinin yanı sıra hassas dişler için de güvenli bir kullanım sunuyor.

DIMND‘ın içeriğindeki aktif karbon ile düzenli fırçalamada elmas gibi beyaz ve parlak dişlere sahip olunurken, eugenol (karanfil yağı), silika hidrat ve sodyum florür ile de diş hassasiyetinde azalma, yüzeydeki lekeleri çıkarma ve diş minesini koruma gibi de birçok diş probleminin çözümüne yardımcı oluyor.

Günlük bakımımızın en parıltılı dakikalarına ortak olacak DIMND, diş ve diş etlerinin nazikçe arındırılması ve anti bakteriyel yapısı ile de tercih ediliyor. Diş rengini açmaya destek formülü, bakteri, plakların giderilmesi ve oluşumunu engellemesi, uzun süre sağladığı ferahlık ve kötü nefesle mücadelesi ile tam bir savaşçı olan DIMND, paraben ve triklosan gibi maddeleri içermemesi ile de güven veriyor.

İngiltere Parlamentosu International Award of Excellence ödüllü diş hekimi tarafından geliştirildi.

İngiltere Parlamentosu International Award of Excellence ödüllü diş hekimi Dt. Eyüp Çelik tarafından Türkiye’de formüle edilen DIMND, Rusya ve Ukrayna’nın ardından Avrupa ve CIS bölgesinde de satışa sunuldu.

PAYLAŞ