Güzel Bir Tatili Hakettik

Writer: NYX Magazine

Date: 18/06/2021

PAYLAŞ

ürkiye’nin doğa dostu otellerinden Gloria Golf Resort, yüksek hizmet kalitesi ile hayalleri kurulan yaz tatilini gerçeğe dönüştürüyor. Her tarza uygun konseptteki lüks ve seçkin odaları, ultra lüks villaları, golf tutkusunun keşfedildiği büyük golf sahasıyla birlikte spor dostu ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. 

Türk mutfağının geleneksel tatlarıyla birlikte Uzakdoğu, İtalyan, İspanyol ve dünya mutfağının en özel tatları ile her damak zevkine uygun yeme içme alternatifleri sunan Gloria Golf Resort; yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, aqua park ve kendine özel plajı ile suyun tadını çıkartmak isteyenlere de farklı öneriler sunuyor. 

Dinlenmeye Güzel Bir Masaj ile Başlayın!

Deniz, güneş ve kumun dışında tatil aslında bedenen ve ruhen dinlenmek için en uygun zaman dilimi. Bütün bir senenin yorgunluğu için Gloria Golf Resort; zihin, beden ve ruh arasındaki dengeyi sağlayabilmek adına misafirlerini gerçek spa deneyimine de davet ediyor. Söz konusu tatil deneyiminde çıtayı üst seviyelere taşıyan otel, hoş kokulu dokunuşlar ile rahatlatıcı bir masaj keyfiyle konforlu bir tatili deneyimi için start veriyor.

Aşırı Güneş’in Ardından Cilde Bakım Şart!

Gençleştirme ve toparlama, göz çevresi, hassas cilt, kırışıklık önleyici yaşlanma karşıtı ve yoğun nem gibi bakımları ile iyi bir tatilin hakkını vermek isteyenler kendilerine en uygun bakımlar ile tazelenmeye devam ediyor. Aşırı sıcak, tuzlu su ve terlemeye bağlı olarak kaybedilen su yoğun terapili bakımlara yerine geliyor ve nem dengesi sağlanıyor. 

Çocuklar Gogi Kids Club’a Emanet

En az yetişkinler kadar çocuklar da iyi bir tatili hak ediyor. Gloria Golf Resort, tatile çıkan çocukları unutmuyor. Yaş sınırlaması olmadan her çocuğun keyifle vakit geçirebileceği şekilde eğitici oyunlarla donatılan Gogi Kids Club çocuklara tatilde eşlik ediyor.

PAYLAŞ