Her Zevke Uygun Endorphins Parfüm Koleksiyonu Yaemina Beauty’den

Writer: NYX Magazine

Date: 03/12/2020

PAYLAŞ

Yaemina Beauty markasının Endorphins parfüm koleksiyonu. 4 farklı kokusuyla gün boyu teninizde bıraktığı eşsiz notalarıyla, enerji dolu dünyanın kapılarını aralıyor.

Her zevke uygun Endorphins parfüm koleksiyonu, gün boyu teninizde kalıcılık sağlıyor. Yüksek kaliteli içeriği ve esans oranıyla kozmetik tutkunlarına özel. Parfüm notalarında kullanılan lavanta, portakal, yasemin, misket limonu, mandalina,pembe biber, vanilya ve sandal ağacı gibi en beğenilen çekici, unisex ve iddialı içerikleriyle yepyeni lüks deneyimini, ulaşılabilir fiyatlarla buluşturuyor. Endorphins, kendi imzası ile iz bırakmak isteyenlerin vazgeçilmezi…

Endorphins parfümleri Yaeminabeauty.com, Watsons.com.tr, boyner.com.tr, Watsons ve Boyner mağazalarında sizi bekliyor!

Endorphins parfüm koleksiyonu hayatın sahnesinde motivasyonunuzu yüksek tutarak pozitif kalmanızı sağlıyor. Modunuzu bir anda değiştirerek sizi bambaşka yolculuklara çıkarıyor. Vücudumuzun stres ve acıyı hafifletmek için salgıladığı endorfin hormonundan ilham alarak Emina Jahoviç’in tasarladığı Endorphins parfümleri, ihtiyacınız olan enerji dolu ve mutlu hissetme duygusunu açığa çıkarıyor.

Emina Jahoviç bir kokunun ruhunun, yaratılma amacından ve hazırlanırken gösterilen özenden geldiğine inanıyor. Ve Yaemina Beauty markasıyla 4 farklı enerjinin, kişilerle özdeşleşmesini sağlayan hikayesinden yola çıkarak herkesin beğenisine sunuyor.

PAYLAŞ