Hilton Istanbul Maslak’tan Unutulmaz Bir Babalar Günü Hediyesi

Writer: NYX Magazine

Date: 16/06/2021

PAYLAŞ

Pandemi döneminde aldığı önlemlerin güvencesi ile hizmet veren otel, sunduğu mükemmel konfor, dinlendirici spa hizmetleri ve eşsiz yaz menüsü ile en sevdikleriyle konaklamak isteyen tüm misafirlerini, Babalar Günü’nde keyfe davet ediyor.  

Hilton CleanStay Programı ve Sağlık Bakanlığı Güvenli Turizm Sertifikası güvencesiyle şehrin birçok cazibe merkezine dakikalar içerisinde ulaşmak adına oldukça ideal bir konumda hizmet veren Hilton Istanbul Maslak’ta, dilerseniz babanızla baş başa, dilerseniz tüm aileniz ile gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Ailenizle şehrin en güzel manzarasına karşı konumlanan odalarda konforun tadını çıkarırken, spa alanında yorgunluğunuzu atıp, Zaxi Restaurant’ta yer alan enfes yaz lezzetleri ile babanıza unutulmaz bir Babalar Günü hediyesi verebilirsiniz.

Aileniz için sağlıklı ve kaliteli lezzetler

Izgara dana bonfile, kuzu pirzola, dana şaşlık, combo fajita ve pamuk et gibi birbirinden enfes lezzetlerin yer aldığı babalarınızın ağzına layık yaz menüsü, Zaxi Restaurant’ta sizleri bekliyor. Türkiye’nin ve İstanbul’un en iyi lüks otellerinin mutfaklarını yönetmiş Baş Aşçı Arif Kemal Doğan tarafından oluşturulan ve gurmelerin vazgeçilmez adresi Zaxi Restaurant’ın birbirinden enfes lezzetlerine hayran kalacaksınız. 

Sevdiklerinizle baş başa bir SPA keyfi

Squash kortu, sauna ve fitness stüdyosu ile misafirlerine bir sağlık kulübünden beklenenden çok daha fazlasını sunan Hilton Istanbul Maslak’ın pandemi kuralları gereğince hizmet verdiği SPA alanında, sevdiklerinizle keyifle zaman geçirebilirsiniz. 

Hilton CleanStay ile hijyen güvencesi

Tüm faaliyetlerini misafirlerini gönül rahatlığı ile ağırlamak adına yeniden planlayan Maslak’taki Hilton oteli, uyguladığı temizlik ve hijyen yöntemlerini, Hilton CleanStay Programı ile en üst düzeye taşıyor. Digital Check-in uygulaması ile misafirlerine 24 saat öncesinden oda seçimi ile konaklamasını kişiselleştirme imkanı sunan Hilton Istanbul Maslak’ın teması en aza indirmek adına bir diğer uygulaması ise, dijital anahtar. Oda anahtarları için gerekli olan kare kodu telefonunuza indirmeniz durumunda, odanıza giriş işlemlerini temassız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ