H&M STUDIO A/W23 KOLEKSİYONU ÖZEL BİR LANSMAN PARTİSİ İLE TANITILDI

Writer: NYX Magazine

Date: 24/09/2023

PAYLAŞ

Modaya ilhamını, siyahın sadeliği ve zarafetini temsil eden siluetlerden alan H&M A/W23 Studio koleksiyonu, büyüleyici konseptini gerçekleştirdiği lansman partisi ile yakından tanıttı. Korku filmlerinde yer aldan kadın kahramanlarının keskin tarzlarından ilham alan koleksiyon, özenle şekillendirilmiş siluetleri ile ön plana çıkıyor. Koleksiyonun eşsiz terziliği, şık ve parlak aksesuarlarla süslenmiş ürünleri ile gardırop temellerini oluşturuyor.

H&M Türkiye, 21 Eylül tarihinde özel bir lansman partisi ile bu göz alıcı koleksiyonu moda severlere yakından tanıttı. İstanbul’un en gözde konumlarından biri olan, Nişantaşı’nda bulunan H&M Showroom’da gerçekleşen bu özel tanıtım katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.H&M Studio A/W23 koleksiyonu 28 Eylül’den itibaren hm.com‘da online olarak satışa sunulacak.

Lansman için H&M Showroom, koleksiyonun “film noir” siluetlerinden aldığı ilhamla sinematografik bir atmosfer oluşturularak yeniden yorumlandı. Koleksiyonun karanlık havası ön planda tutularak yaratılan alan ile misafirlerin cesur ve karanlık Studio dünyasının içine adım attıklarını hissetmeleri sağlandı. Koleksiyonun mükemmeliyetçi monokrom konseptine uygun olarak Carlo Bernardini Catering ekibinin özel olarak hazırladığı ikramlar sunuldu. Konsepti yakından yansıtan müzikler ile keyifli DJ performansı sergilendi. H&M A/W23 Studio koleksiyonu, yenilikçi ruhu ile misafirlerin büyük beğenisini kazandı.

PAYLAŞ