İçinizi Isıtacak Lezzetler

Writer: NYX Magazine

Date: 11/11/2020

PAYLAŞ

Kaave Roastery’nin KV Tea Cups demleme meyve ve bitki çayları soğuk havalarda içinizi ısıtırken lezzetiyle de size iyi gelecek.

Meyve ve bitki çayları sağlıklı olması, rahatlatıcı etkisi, vücuda olumlu etkileri sayesinde şifa niyetine binlerce yıldır insanlar tarafından tüketiliyor. Sağlıklı olmalarının yanı sıra lezzetli aromaları ve keyifli sohbetlere eşlik etmeleriyle kış mevsiminde meyve ve bitki çayları daha fazla tercih ediliyor.

Türkiye’nin ilk 5. nesil kahve zincir mağazası Kaave Roastery’nin geniş içecek menüsünde yer alan meyve-bitki çayları yoğun aroması ve lezzetiyle çayseverlere farklı damak tatları sunuyor. Menüde Uzak Doğu’nun en iyi çay bahçelerinden gelen Oolong çayı, spesiyal meyve-bitki çayları, Kaave Roastery’e özel aromalı siyah ve yeşil çay çeşitleri yer alıyor.

Yaban Mersini Rüyası Blueberry Muffin Tea

Dumanı üzerinde, taze pişmiş yaban mersinli muffin kekin enfes aroması ile kıvamlı siyah çayın lezzetinin harmanı sonucu ortaya çıkan Blueberry Muffin Tea, damaklara benzersiz bir lezzet sunuyor. Yoğun tadı ve maun rengi ile kış günlerinde içinizi ısıtacak yaban mersini çayı, bağışıklık sistemine önemli katkılar sağlarken stres giderici özelliğiyle de zihinsel, bedensel rahatlama sağlıyor.

Mis Kokulu Caramel Apple Pie

Menüde yer alan meyve çayları arasında en çok dikkat çeken Caramel Apple Pie, aromasını mis kokulu, lezzetli elmaların zengin karamel tadıyla bütünleştiği karamelli elmalı turtadan alıyor. Kokusuyla çay tutkunlarını mest eden elma çayı, antioksidan içermesiyle vücuttaki toksinleri atmayı hızlandırırken sıfır kalori olmasıyla da fit kalmaya yardımcı oluyor.

Kaave Roastery menüsünde yer alan KV Tea Cups meyve ve bitki çayları kapsüllü makinelerde demlenerek, tamamen doğal aromasıyla fincanlara geliyor.

PAYLAŞ