İki Kadın Girişimci, Güzelliği Erişilebilir Kılıyor

Writer: NYX Magazine

Date: 18/06/2021

PAYLAŞ

11 yıldır Dermapolin markası ile güzellik-bakım ürünleri üreten Hande Canlı ve Sinem Canlı,  kısa süre önce kurdukları ve ödüllü birçok ürüne sahip yeni markaları Hydra Lumina ile farklarını ortaya koyuyor. Gelişen ve değişen dünyanın güzellik anlayışı ve ihtiyaçlarını takip eden iki girişimci, yeni markaları Hydra Lumina’nın ürünleriyle günümüze ayak uyduruyor. İsviçre’den özel olarak ithal edilerek en yenilikçi teknolojiyle üretilen, ödüllü “Kar Yosunu Tozu” içeriğine sahip ürünü ve yüz bakımını zenginleştiren farklı ürünleri ile global üretimin kapılarını kullanıcılarına açıyor. 

Başarılarının arkasındaki sırrı “Emeklerimizle yürüdük, bize inananlarla büyüdük” diyen Hande Canlı ve Sinem Canlı, markanın kurulma aşamasında zorlu yollardan geçtiklerini, olumsuzluklara rağmen pes etmeden en iyi ürünleri elde etmek için ara vermeden çalıştıklarını ifade ediyor. Başarılı girişimciler Hydra Lumina’yı kurma amaçlarını ise; “Herhangi bir sebeple profesyonel bakıma ulaşamayanlar için bu ürünleri evlere taşıyarak kadınların daha bakımlı ve mutlu hissetmelerini sağlıyoruz” şeklinde açıklayarak güzellik ürünlerini dünyanın her yerindeki kadınlara ulaştırmak istediklerinin altını çiziyor.

İki kadın girişimci, Türkiye’de ilk kez uzman estetisyenler eşliğinde online güzellik koçluğunu başlatarak kozmetik sektörü adına önemli bir atılıma da imza attılar. Dermaroller paketi ile profesyonel cilt bakımlarını evlere taşıyan iki girişimci, güzellik adına yola çıkarken amaç edindikleri “Güzellik-bakım ürünlerini potansiyel her kullanıcıya ulaştırmak” adına önemli bir adım atmış oldular.

İki Kadın girişimci Hande Canlı ve Sinem Canlı tarafından kurulan yeni güzellik-bakım markasının ürünlerine www.hydralumina.com adresinden ulaşılabilir.  

PAYLAŞ