İlkbaharı Pastel Tonlarla Karşılayın

Writer: NYX Magazine

Date: 11/03/2024

PAYLAŞ

Vakko İlkbahar/Yaz 2024 Kadın Koleksiyonu İlkbaharın enerjisini sofistike bir çizgiyle tasarımlarına yansıtıyor.  

Vakko İlkbahar/Yaz 2024 Kadın Koleksiyonu, canlı renklerle harmanlanan, hafif, konforlu ve şıklığı vurgulayan tasarımları ile ilkbaharı karşılıyor. Koleksiyonda; sofistike detaylara odaklanan tasarım elbiseler, renklerin ve dokuların gücüyle bahar havasına uygun hafif ve casual ceketler, dinamik tasarımıyla fark yaratan gömlekler ve tiril tiril etekler ön plana çıkıyor. 

İlkbaharın coşkusuyla bütünleşerek 4 farklı temadan oluşan koleksiyonda yer alan parçalar; stili, kumaş kalitesi ve tasarım detayları ile fark yaratırken, hafif esintili bahar günlerini ve gecelerini ise güçlü ve konfor dolu bir siluet ile karşılıyor. Vakko Kadını; sessiz lüksle, her an’a uyum, kusursuz Vakko imzası ve doğanın renklerinden alan koleksiyon parçalarıyla bahara zarif bir giriş yapıyor.

İlkbahar enerjisi renklere yansıyor

Vakko İlkbahar/Yaz 2024 Kadın Koleksiyonu’nun renkleri doğayı yansıtan su yeşili, uçuk sarı, pembe, mavi ve beyazın tüm tonlarıyla mutluluk ve neşe saçıyor. Modern çizgiler taşıyan ve romantik bir atmosfer eşliğinde sunulan parçalar en keyifli an’lara getirdiği enerji ile adeta “oh la la” tınısını çağrıştırıyor. Sessiz lüks kavramınının vazgeçilmezi olan pastel tonlar ise rafine bir görünüm sağlıyor.

Vakko, özgün bir stil ve modaya zamansız bakış açısı vadettiği Vakko Kadınına, 2024’ün ön plana çıkan renkleri, sade ve çarpıcı çizgileri ve geleneksel dokunuşları modern çizgilerle harmanladığı en özel parçaları ile yanıt veriyor. Tüm İlkbahar/Yaz 2024 Kadın koleksiyonuna ait parçalar mağazalarda ve www.vakko.com sitesinde sunuluyor. 

PAYLAŞ