In Street’ten Baharı Şenlendirecek Kampanya

Writer: NYX Magazine

Date: 07/04/2021

PAYLAŞ

Gençlerin bir numaralı adresi In Street, sezonunun favori ürünlerinde yüzde 30’a varan indirim oranlarıyla ‘Bahar Şenliği’ kampanyasını başlattı.  Mevsime uygun, terletmeyen rahat spor ayakkabıları ile öne çıkan marka, mükemmel bir yürüyüş deneyimi vaad ediyor. Sneaker modellerden casual modellere, pek çok tarzın yer aldığı kampanya bahar sevincini ikiye katlıyor!

In Street’in bahar şenliği kampanyası ile spor, yürüyüş ve doğa aktiviteleriniz için uygun ayakkabıyı bulacak, birbirinden güzel modelleriyle şehrin en havalı sokak stiline sahip olacaksınız! Spor trendlerini yakından takip edenlerin, mevsimin yeni ve dinamik parçalarından en uygun fiyatlarla yararlanacağı ‘Bahar Şenliği’ kampanyası ile dolaplar yenilenecek!

Her yaşa ve her tarza hitap eden birçok model ve fiyat seçeneğindeki ayakkabıları bir arada bulabileceğiniz In Street mağazalarında; Kinetix, Lumberjack, Nike, Dockers by Gerli, Adidas, Puma, Reebok, Mavi ve U.S. Polo gibi lider markaların en yeni ve cazip fiyatlı modelleri sizleri bekliyor. In Street koleksiyonlarını daha yakından görebilmek için In Street mağazalarını veya www.instreet.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ