Işıltıyı Ortaya Çıkar

Writer: NYX Magazine

Date: 20/06/2024

PAYLAŞ

NUXE, ilk saç bakım koleksiyonu Hair Prodigieux® ile saçlarınızın güzelliğini arttıracak yeni bir bakım ritüeli sunuyor. 

Nuxe, Hair Prodigieux® serisi, fermante edilmiş kamelya yağının etkisiyle; saçlarınızı besleyerek parlaklığını arttıran yeni bir saç bakım ritüeli sunuyor. Bu çığır açan yeni koleksiyon, ikonik Huile Prodigieuse®’ün etkileyici kokusundan ilham alarak değerli bitkisel yağların güçlerini bir araya getiriyor ve saç bakımını yeniden tanımlıyor. Büyüleyici kokusu ve kamelya yağının benzersiz etkisiyle formüle edilen Hair Prodigieux® serisi ile saçlarınız beslenir, parlar ve canlanır. 

Formülasyonlarını titizlikle hazırlayan Laboratoire NUXE, Hair Prodigieux® serisi için de aynı özeni ve titizliği uygulamaya devam ediyor. Fransa’da üretilen vegan ve temiz içerikli ürünler, en az %93 doğal kökenli içeriklerden oluşurken saçla uyumlu %100 bitkisel yağlar içerir. Saça karşı saygılı, silikon ve sülfat içermeyen vegan içerikli seri, dört farklı üründen oluşuyor. 

PEMBE KAMELYA YAĞININ GÜZELLEŞTİRİCİ GÜCÜ

NUXE, daha önce sadece cilt üzerinde değerlendirilen fermante pembe kamelya yağının saç üzerindeki onarıcı ve besleyici güçlerini ortaya çıkarıyor. Yüzyıllardır saç bakımında kullanılan ve özellikle geyşaların güzellik rutininin temelini oluşturan pembe kamelya yağı, Japon Kamelyası tohumlarının soğuk sıkımıyla elde ediliyor. 

Hair Prodigieux® saç bakım serisi, portakal çiçeği, manolya ve vanilya notalarıyla yaratılan eşsiz ve karşı konulamaz kokusuyla 30 yıldır milyonların ilgisini çeken Huile Prodigieuse®’den esinlenerek yaratılmıştır.

TÜM SAÇ TİPLERİNE UYGUN

Karma Saçlar: Karma saç tipine sahip kişiler, ilk uygulamadan sonra saçlarının nemlendiğini (%95) ve ağırlık hissi olmadan (%92) saçlarının hafiflediğini (%90) belirtmişlerdir. 

İnce ve Çok İnce Telli Saçlar: İnce telli saç tipine sahip kişiler, ilk uygulamadan sonra Hair Prodigieux®’nün ağırlık hissettirmediğini (%95) hatta saçlarını hafiflettiğini (%92) belirtmiştir.

Hassas ve Boyalı Saçlar: Seriyi kullanan hassas saçlı kişiler, ilk uygulamadan sonra saçlarının nem kazandığını (%91), esnek hale geldiğini (%95) ve daha yumuşak olduğunu (%91) belirtmiştir.

Kalın ve Çok Kalın Telli Saçlar: Kalın telli saç tipine sahip kişiler, ilk uygulamadan sonra saçlarının nem kazandığını (%95) ve aynı zamanda şekillendirilmesinin daha kolay hale geldiğini (%90) belirtmiştir.

Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar: Dalgalı ve kıvırcık saçlı kişiler, ilk uygulamadan sonra saçlarının nem kazandığını (%94), daha yumuşak hale geldiğini (%96) ve saçlarının daha ipeksi bir görünüm kazandığını (%91) belirtmiştir.

HAIR PRODIGIEUX SERİSİ

Şampuan Öncesi Besleyici Maske: İçeriğini fermante pembe kamelya, hint ve jojoba yağlarının oluşturduğu bu maske, saçlara besleyici bir bakım sağlar. Kuru saça uygulanması tercih edilen bu formül, diğer duşta uygulanan ürünlerin aksine saçı yıkamadan önce onarıcı bir bakım için 10 ile 30 dakika boyunca saçta bırakılır.

İnovatif bir yaklaşım ile tasarlanan bu formül, saçları ağırlaştırmadan beslemeye yardımcı olur. Kolay durulanan ipeksi yapısıyla şampuan öncesi kullanım için özel geliştirilmiştir. Kullananların %100’ü saçlarını daha hafif hissettirdiğini söylerken, %90’ı saçlarının daha güçlü ve güzel durduğunu belirtmiştir.

Yoğun Parlaklık Veren Şampuan: Hair Prodigieux® saç bakım ritüelinin kalbinde yer alan bir diğer ürün ise Yoğun Parlaklık Veren Şampuan. Saçın ışıltılı güzelliğini ortaya çıkarmak için tasarlanan bu şampuan, saçı nazikçe temizlerken sülfat içermeyen bitkisel temizleme bazı ile saçınıza etkili bir bakım sağlar. Dört doğal kökenli aktif madde ve fermante edilmiş pembe kamelya yağı içeren formülü, saçı yumuşatır ve parlak bir bitiş sağlar. 

Kullanıcıların %86’sı saçlarının daha hafif hissettiğini belirtmiştir. Eriyen, sütlü yapıdaki formülü ve karşı konulamaz kokusuyla köpüksü forma dönüşerek en zorlu saçlar için bile vazgeçilmez bir ürün haline gelir. 

Yoğun Parlaklık Veren Saç Kremi: Silikon içermeyen formüle sahip Yoğun Parlaklık Veren Saç Kremi; fermante pembe kamelya yağı ve pantenol (pro-vitamin B5) içeriği ile saçı güçlendirir. Yoğun Parlaklık Veren saç kremi, nemli saçların boy ve uçlarına uygulanır. Şampuan öncesi besleyici maske ile beslenen saçlar için saç kreminin 1 dakika saçta durması yeterlidir, ardından saç nazikçe durulanır. 

Kullanıcıların %90’ı saçlarının daha ipeksi ve güçlü bir görünüme sahip olduğunu ve kolay tarandığını belirtmiştir.

Yoğun Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Kremi: Etkili yeni saç bakım rutininizin son dokunuşu Yoğun Besleyici Durulanmayan Saç Bakım Kremi, fermante pembe kamelya yağı ve kinoa özü ile onarıcı bir konsantreden oluşmaktadır. Saçınızı besler, onarır ve 220°C ‘ye kadar ısıya karşı korur. Bir damla ürünün saç uçlarına uygulanması, saçınızın beslenmesi ve ışıldaması için yeterlidir. 

Kullanıcıların %86’sı ilk uygulamadan sonra saçlarının daha nemli ve ipeksi bir doku kazandığını ve gün geçtikçe saçlarının daha parlak bir görüntüye sahip olduğunu belirmiştir. Kuru veya havluyla nemi alınmış saçınıza günde bir kez az miktarda uygulayarak durulamadan kullanabilirsiniz. 

Tavsiye edilen tüketici fiyatları: 

Şampuan Öncesi Besleyici Maske 125ML: 950TL

Yoğun Parlaklık Veren Şampuan 200ML: 550TL

Yoğun Parlaklık Veren Şampuan 400ML: 850TL

Yoğun Parlaklık Veren Saç Kremi: 650TL

Yoğun Besleyici Durulanmayan Saç Kremi: 600TL

PAYLAŞ