Jaquette by Elvan ile Çevrimdışı Olma Lüksü

Writer: NYX Magazine

Date: 30/12/2021

PAYLAŞ

Disconnect to Reconnect koleksiyonu, sosyal iletişimi azaltan, düşünmekten ve medite olmaktan alıkoyan dijital dünyadan uzaklaştırarak fiziksel ve duygusal anlamda “dijital detox” yapmaya yönlendirirken; canlı renkleriyle neşelendirmeye, desenleriyle doğayı ve doğa tutkunu Kızılderilileri, hippileri ve dünyayla iletişiminizi tamamen kesebileceğiniz denizleri anımsamaya davet ediyor.

Özgürlük, sanat, dekorasyon, tarih, müzik, sinema ve seyahatle birlikte tasarımcının kendi içindeki yolculuğundan beslenerek doğan koleksiyon, pozitif ve özgür olan, özgün tasarımlara değer veren herkese hitap ediyor.

Kullanılan tüm desenler profesyonel illüstratörler tarafından tasarlanıyor ve canlı renklerle bir araya gelerek markanın kilit parçalarını oluşturuyor. Her sezon farklı renk ve desenlerde çalışılan bomber ceketler ve asimetrik kesim gösterişli ve hacimli paltolar kış sezonlarında ön plana çıkıyor. Yaz sezonlarının vazgeçilmez parçalarını ise benzersiz desenli kimonolar oluşturuyor. Yaz-kış tüm koleksiyonlarda doğal elyaf kullanımına özen gösteriliyor ve son üç sezondur elbise, tulum ve kimonolarda sürdürülebilir kumaşlar tercih ediliyor.

30 parçadan oluşan koleksiyona jaquette.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ