Joaquin Phoenix ve Lady Gaga’nın Başrolü Paylaştığı “Joker: İkili Delilik” Filminin İlk Posteri Yayınlandı

Writer: NYX Magazine

Date: 05/04/2024

PAYLAŞ

 

Gösterime girdiği tarih olan 2019 yılında dünya genelinde 1 milyar hasılata ulaşan ve başrol oyuncusu Joaquin Phoenix’e “En İyi Erkek Oyuncu” dalında Oscar ödülünü kazandıran Joker, devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.  Ülkemizde “Joker: İkili Delilik” adıyla 4 Ekim’de vizyona girecek olan devam filminin ilk resmi posteri yayınlandı.

2019 yılında gösterime giren ve tüm dünyada gişe rekorları kıran Joker’in devam filmi “Joker: Folie à Deux / Joker: İkili Delilik”in ilk resmi posteri paylaşılırken, filmin ilk fragmanının da 9 Nisan’da yayınlanacağı açıklandı.

Joker: İkili Delilik’te Arthur Fleck rolüne geri dönen Joaquin Phoenix’e başrolde Lady Gaga eşlik ediyor.  Hildur Guðnadóttir’e En İyi Film Müziği dalında Oscar ödülü kazandıran ilk filmin ardından devam filminde müzikal öğelere yer verileceği konuşuluyor.  Filmin oyuncu kadrosunda Catherine Keener, Brendan Gleeson, Zazie Beetz ve Steve Coogan gibi Oscar ve Emmy adayı isimler bulunuyor. Devam filminin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi yine Todd Phillips oturuyor.

Ülkemizde 1.877.186 izleyici tarafından izlenen ve başrol oyuncusu Joaquin Phoenix’e Oscar kazandıran ilk Joker filminin devamı, sinemaseverler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. 

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, “Joker: İkili Delilik”, 4 Ekim’de vizyonda olacak.

PAYLAŞ