Kaave Roastery, Sevgililer Günü İçin Alternatif Hediye Seçenekleri Sunuyor.

Writer: NYX Magazine

Date: 08/01/2021

PAYLAŞ

14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftler birbirlerini sevindirmek için ne hediye alsam telaşına giriyorlar. Kimileri farklı hediye seçeneklerine yönelirken kimileri eşinin ya da sevgilisinin sevdiği şeylere yönelerek onu sevindirmek istiyor.

Nitelikli kahveleri ve flamboyant konsepti ile misafirlerini ağırlayan Türkiye’nin ilk 5. nesil kahvecisi Kaave Roastery, kahvesever aşıklara özel hediye alternatifleri sunuyor. İster mağazalarda yer alan kavurma alanlarında aşkınıza özel imza kahve yaptırabilirsiniz, ister aşk dolu leziz bir kahve olan Cup Of Love alabilirsiniz, isterseniz de şık bir mug ile ona kullanışlı bir hediye verebilirsiniz.

Aşkınıza Özel İmza Kahve

Türkiye’de sadece Kaave Roastery mağazalarında yer alan kişiye özel imza kahve yaptırabilme imkanı ile ona unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. Mağazalardaki kavurma alanlarında, dünyanın farklı bölgelerinden gelen nitelikli ve farklı aroma notalarına sahip çiğ kahve çekirdekleri ile aşkınızın damak zevkine göre özel harman oluşturabilirsiniz. Seçilen çiğ kahve çekirdekleri baristalar tarafından kavrulduktan sonra özel paketler halinde mağazalardan alınabiliyor.   

Brezilya, Kolombiya, Etiyopya, Kenya, Guatemala, Endonezya gibi ülkelerin en seçkin bölgelerinden hasat edilen nitelikli çiğ kahve çekirdeklerini istediğiniz oranlarda harmanlayabilirsiniz. Böylece farklı karakterli kahve çekirdekleri ile özel aromalar oluşturulup aşkınıza özel imza kahve yapabilirsiniz.

Aşkın Kahvesi 

Sevgilisini özel bir lezzet ile sevindirmek isteyenler için Kaave Roastery’nin özel kış kahvelerinden Cup Of Love keyifli bir hediye seçeneği oluyor. Vanilya, çilek ve tarçının buluşmasıyla oluşan Cup Of Love, aşk dolu bir lezzet sunuyor. Üç farklı tadın muhteşem uyumuyla ortaya çıkan enfes latte damaklarda iz bırakıyor. Cup Of Love’ı şefin önerisi olarak enfes ruby çikolatalı cheesecake, meyve şöleni kara orman pastası ve elmalı tart ile leziz bir şekilde tamamlayarak aşkınızı mutlu edebilirsiniz.

Şık ve Fonksiyonel Muglar 

Sevgililer Günü için fonksiyonel bir hediye alternatifi de farklı renkleri, zarif modelleri ve şık tasarımlarıyla muglar. Türkiye’de mağaza satışı sadece Kaave Roastery’lerde olan Asobu ve özel tasarımlı Kaave muglar aşkınızın evde, ofiste kısacası her yerde kullanabileceği favori ürünü olacak. Kaave ve Asobu muglar kış mevsiminin soğuk günlerinde içecekleri uzun süreli sıcak tutarken yazın sıcak günlerinde de içeceklerin uzun süre soğuk kalmasını sağlıyor.

PAYLAŞ