Kadınlar Günü’ne Özel, Tasarlayan Kadınlar Alışveriş Günleri; Bilkent Center’da Başlıyor

Writer: NYX Magazine

Date: 01/03/2021

PAYLAŞ

Kadınlar Günü’ne özel düzenlenen Tasarlayan Kadınlar Alışveriş Günleri 2-3-4-5-8 Mart tarihlerinde Bilkent Center’da başlıyor. Mor renk konsepti ile düzenlenecek alışveriş günlerinde kadın girişimciler kendi tasarımlarını ziyaretçiler ile buluşturacak. Yaklaşık kırk adet standın yer alacağı alışveriş günlerinde; doğal taş aksesuarlarından el emeği çanta ve kıyafetlere, gümüş takılardan ev dekorasyon ürünlerine birçok farklı ürün yelpazesi başarılı girişimci kadınlar tarafından sergilenecek. 

Kadın girişimcileri desteklemek amacı ile Tasarlayan Kadınlar Alışveriş Günleri’ne ev sahipliği yaptıklarını belirten Bilkent Center AVM Müdürü Ayhan Aytekin şunları söyledi: “Pandemi sürecinde tüm işletmeler gibi girişimciler de etkilendi. Kendi el emeklerini ortaya koyarak ürünler hazırlayan kadınlarımızı desteklemek amacı ile düzenlenen Tasarlayan Kadınlar Alışveriş Günleri’ne ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Başarılı ve üreten markaları ziyaretçilerimiz ile buluşturmak bizler için de heyecan verici. Farklı birçok ürün konseptini Bilkent Center ziyaretçilerimizin beğenisine sunacağız. Bu sayede üreten kadınlarımız tasarımlarını tanıtma imkanı bulacak. Bilkent Center olarak tüm Ankaralıları Tasarlayan Kadınlar Alışveriş Günleri’ne davet ediyoruz.” 

Kadınlar Günü nedeni ile mor renk konseptiyle düzenlenecek alışveriş günlerinde alışveriş tutkunları bir araya gelecek. Sosyal mesafe kuralları ve hijyen tedbirleri alınarak düzenlenecek Tasarlayan Kadınlar Alışveriş Günleri, birbirinden başarılı kadın girişimcileri ağırlayacak. 

PAYLAŞ