Karşı Konulmaz Işıltıyı Keşfedin

Writer: NYX Magazine

Date: 18/06/2024

PAYLAŞ

Huile Prodigieuse® Or’un ışıltılı bitişi ve Huile Prodigieuse® Florale’in canlandırıcı çiçeksi notalarıyla oluşan yeni Huile Prodigieuse® Or Florale ile tanışmaya hazır mısınız? 

Yeni Huile Prodigieuse® Or Florale, cildinizi ve saçlarınızı tek bir adımda nemlendiren, yumuşatan ve aydınlatan bütünsel bir bakım sunuyor. Vegan ve temiz içerikli bu formül, yüzünüz, vücudunuz ve saçlarınızla mükemmel uyum sağlayarak doğal güzelliğinizi ön plana çıkarıyor.

Huile Prodigieuse® Or Florale mucizesi içeriğindeki yedi değerli bitkisel yağ (hodan, fındık, tatlı badem, macademya, argan, kamelya ve tsubaki yağı) sayesinde özellikle kuruyan cildi besliyor, onarıyor ve yumuşatıyor. 

Soğuk tonlara sahip olan yeni Huile Prodigieuse® Or Florale, altın sarısı ve gül pembesinin karışımı olan rose gold ışıltısı ile cildi nazikçe aydınlatırken teni taze bir görünüme kavuşturuyor.

Huile Prodigieuse® Or’un canlandırıcı ve duyusal notalarına bir alternatif olarak Huile Prodigieuse® Or Florale; greyfurt, portakal çiçeği, manolya ve beyaz misk ile karşı konulamaz yeni bir koku yaratıyor.

Ultra parlak altın sarısı ve gül pembesinin ışıltılı karışımı olan rose gold bitişinin sırrı, içerisinde bulunan doğal kökenli inci gibi parlak ve ışıltılı formülasyonundan gelmektedir. Kullananların %95’i ciltlerini daha pürüzsüz ve yumuşak hissettiğini, %100’ü ise saçlarının daha güzel göründüğünü belirtmiştir. 

GÜNLÜK GÜZELLİK RUTİNİNİZE IŞILTILI BİR DOKUNUŞ

Yüz, vücut ve saçlarınız için özel olarak geliştirilmiş bu ürün, günlük bakımınıza aydınlatıcı bir etki katmak üzere tasarlandı. Kullanımı kolay ve etkili Huile Prodigieuse® Or Florale ile, tüm gün sürecek bir parlaklık ve canlılık kazanabilirsiniz.

Yüz İçin: Huile Prodigieuse® Or Florale’i, makyaj rutininizin bir parçası olarak kullanabilir, cildinize aydınlatıcı bir etki verebilirsiniz. Birkaç damlayı parmak uçlarınızla veya düz bir fırça kullanarak yüzünüze nazikçe uygulayın. Yanaklar, alnın orta kısmı ve burun gibi ışığı yakalayan bölgelere odaklanabilirsiniz.

Vücut İçin: Birkaç damla yağı avuçlarınızla veya bir kabuki fırçası ile köprücük kemiği ve omuz, bacak gibi dekolte bölgelerinize ince bir katman halinde eşit bir şekilde dağıtın. Işıltılı bitişi vücudunuza tüm gün ve gece boyunca kalıcı bir parlaklık verecektir.

Saç İçin: Birkaç damla yağı saçlarınızın uçlarına az miktarda uygulayarak doğal ve parlak bir görüntü elde edebilirsiniz.

SORUMLU TEDARİK ZİNCİRİNİN ÖRNEĞİ: ARGAN YAĞI

Huile Prodigieuse® Or Floraleformülünde kullanılan argan yağı, UNESCO tarafından biyosfer rezervi olarak sınıflandırılan Fas’taki Arganeraie’den gelmektedir. Hasat edilen argan meyveleri, kadınlar tarafından Berberi geleneklerine göre soğuk preslenir. Tedarikçimiz OLVEA, Arganeraie’nın korunmasına ve kırsal nüfusların sosyo-ekonomik gelişimine ilişkin projeler gerçekleştiren Marocavie Derneği’ne destek sağlamaktadır. 2023’te, NUXE ile güçlerini birleştiren dernek, Arganeraie’daki kadınlar için büyük çaplı bir meme kanseri programı düzenleyerek yaklaşık 600 kadının muayene edilmesini sağladı.

PAYLAŞ