Kedilerin Sağlığı İçin Yürütülen Sosyal Farkındalık Kampanyasına, Cansu Dere’den Anlamlı Destek

Writer: NYX Magazine

Date: 16/11/2020

PAYLAŞ

15 Ekim tarihinden bu yana kedi sahiplerine yönelik olarak ‘Kedinizi Veteriner Hekimine Götürün’ çağrısında bulunan Royal Canin Türkiye’ye, ünlü oyuncu Cansu Dere eşlik ediyor. Sosyal farkındalık kampanyası kapsamında, her kedi için düzenli sağlık kontrollerinin yaşamsal öneminden bahsediliyor ve kedi sahiplerine veteriner hekiminden randevu alınması çağrısı yapılıyor.

Hayvan sağlığı ve beslenmesine yönelik olarak her zaman için duyarlılığı ile ön planda olan Dere, Royal Canin’in yürütmekte olduğu kampanyaya özel olarak, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile evcil hayvanlar için düzenli veteriner kliniği ziyaretlerinin önemine vurgu yapıyor. Ayrıca Royal Canin’in hayvan bakımevlerine yapacağı mama bağışı için kedi sahiplerini, veteriner hekim kontrolünde çektikleri fotoğrafları #kedimklinikte hashtagi ile paylaşmaya davet ediyor.

Kedi sahiplerinin bu süreçte ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi ve bakım önerisini, kampanya için yaratmış olduğu www.kedimklinikte.com websitesinde bir araya getiren Royal Canin, site üzerinden, kedi sağlığı, bakımı ve klinik ziyaretlerinde dikkat edilmesi gerekenleri hayvan sahiplerinin bilgisine sunuyor. Hayvan sahipleri aynı zamanda kedi psikolojisi, davranışları ve hayvan beslenmesine dair doğru bilinen yanlışları da websitesinde yer alan videolar aracılığıyla keşfedebiliyor.

Kampanya kapsamında sokaklarda ve bakımevlerinde yaşayan hayvanları da unutmayan Royal Canin, #kedimklinikte etiketiyle sosyal medyada yapılacak her paylaşım karşılığında 1er KG mama bağışını hayvan bakımevlerine ulaştırma taahhüdünde bulunuyor.

PAYLAŞ